tornis[LV] ArmA-3 Latvijas serveris - 1 sezona
#1
Mēs, neliela domubiedru grupa, iespēju robežās katru nedēļas nogali cenšamies spēlēt ArmA-3 Antistasi kampaņu tīklā. Īsumā, Antistasi ir partizānu kara simulators: sāc ar neko, uzbūvē armiju un atbrīvo dzimto salu ar nosaukumu Altis (vai citu) no iebrucējiem. Kā tas apmēram notiek, ieskatu var gūt no šī video (jāatzīst gan, ka mēs pagaidām esam krietni mazākā skaitā):



Ja Tevi, potenciālais ArmAs interesent, tas ir ieinteresējis, esi laipni gaidīts pulkā. Ko mēs no Tevis sagaidām - patiesībā neko daudz:
  1. To, ka Tev ir legālā ArmA3 APEX un laicīgi ielādēts nepieciešamo modu klāsts;
  2. Gribēšanu un varēšanu spēlēt ArmA-3 tīklā;
  3. Spēju darboties komandā un būt adekvātam;
  4. Vēlama pamata pieredze spēles mehānikā un kaut aptuvens priekšstats par ACE modu.
Nepieciešamo paplašinājumu (addonu) saraksts un saite uz discorda kanālu pieejami ŠEIT
Atbilde
#2
[eu|lv]Tornis

== D:\Arma3games\Arma3\A3Master\arma3server.exe
== "D:\Arma3games\Arma3\A3Master\arma3server.exe" "-profiles=D:\Arma3games\Arma3\A3Master" -port=2302 -config=CONFIG_server.cfg -world=empty

Original output filename: Arma3Retail_Server
Exe timestamp: 2019/11/11 15:26:19
Current time:  2020/02/01 06:14:58

Type: Public
Build: Stable
Version: 1.96.146114

Allocator: D:\Arma3games\Arma3\A3Master\Dll\tbb4malloc_bi.dll [2017.0.0.0] [2017.0.0.0]
PhysMem: 12 GiB, VirtMem : 4.0 GiB, AvailPhys : 9.4 GiB, AvailVirt : 3.9 GiB, AvailPage : 14 GiB
Spēlēt vai nespēlēt - mūžīgais jautājums!
Atbilde
#3
Tātad, pēc tā, ko es saprotu, lai serverī strādātu addoni:
1. D:\Arma3games\Arma3\A3Master ir servera rūta direktorija;
2. Šajā direktorijā jāparkopē vajadzīgie folderi no Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Arma 3\!Workshop
3. Turpat, kur serverī stāv rakstīts "-profiles=D:\Arma3games\Arma3\A3Master" -port=2302 -config=CONFIG_server.cfg -world=empty", jāpievieno teksts "-mod=@CBA_A3;@ModB;@ModC", kur @ModB un @ModC ir vajadzīgo modu (folderu) nosaukumi.
4. Rakstot rindu, jāņem vērā, ka modi rakstāmi hierarhiskā secībā, t.i., mūsu gadījumā vispirms nāks CBA, pēc tam RHS, Project OPFOR, tad ACE un pašās beigās ACE kompatibilitātes (JSRS soundmodus var nelādēt, tie ir klienta puses addoni un serveri neietekmē).

Par misijām vēlāk
Atbilde
#4
Misiju folderim vajadzētu būt šim: D:\Games\Arma3\A3Master\MPMissions\

Instrukcija saka, ka viņā jākrāmē iekšā misiju PBO faili

Ok, pamēģinam tur iemaukt veco labo Antistasi (PBO faila nosaukums ir "mission.pbo", tādu tad arī jāraksta servera CONFIG failā - es pagaidām nezinu, vai šīs misijas ir ok reneimot vai nē, teorētiski droši vien to var testēt tīri eksperimentālā ceļā).

Tā, forums neļauj pievienot ZIP failus, kā man vislabāk viņu nogādāt kur vajag?
Atbilde
#5
https://community.bistudio.com/wiki/Mult...r_Commands

pēc būtības izskatās bistudio.com izskatās, ka ir gana novecojuši un nav sen (atjaunoti) lietoti, kā jau tas slēgta koda programmatūru bieži ir.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
Cik es saprotu, tagad problēma ir, ka mēs nespējam izvelēties, kādu misiju ko darbināt uz servera?

Downloads / Arma 3 / Scenarios / Co-op missions / Liberation Co-40
http://www.armaholic.com/page.php?id=29337

Vai veco labo Altis. Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#7
Es domāju, ka mums ir kopā ir 3 problēmas, par kuru es nevienu nezinu, kādā progresa statusā viņas ir:
1. Uzlikt uz servera addonus;
2. Uzlikt uz servera un palaist kādu addonus lietojošu misiju testa nolūkos un pārliecināties, ka viss properly strādā (tam lielsiki noder Antistasi, jo viņa automātiski detektē RHS un ACE modu klātbūtni, un ja viņus atrod, tad ņem vērā, ja ne, tad ne un startējas kā vaniļa. Antistasi PBO fails man ir, vēl ir variants, paņemt uzreiz aktuālo 2.2 versiju no Githuba te: GREENFOR (par zaļajiem pret zilajiem un sarkanajiem)) vai BLUFOR (par zilajiem pret zaļajiem un sarkanajiem).
3. Kas attiecas uz misijas izvēli, es domāju, ka būtu saprātīgi turpināt iesākto Liberation - ja vien tehniski var pārcelt seivu uz serveri (baumo, ka nevarot, bet vajadzētu pārliecināties).

Ja seivi nav pārceļami, tad varam sākt štukot, ko spēlēt, jo praktiski visas misijas tad jāsāk no sākuma. Man labāk patīk Antistasi, bet var kapāt arī Liberation vai, eventuāli, arī kādu citu misiju.

Man saprast addonu un misiju štelli ļoti palīdzētu iespēja papētīt direktorijas uz servera, kur viņas atrodas un kas viņās iekšā (gan attiecībā uz addoniem, gan uz misijām).

Citāts:Downloads / Arma 3 / Scenarios / Co-op missions / Liberation Co-40
http://www.armaholic.com/page.php?id=29337
Šitā ir vaniļas misija, kur jāspēlē par NATO pret CSAT, un bez ACE. Ja vien nav tā, ka Tu īpaši gribi Liberation vaniļas mērcē (bez krieviem un ISIS), tad tīri no testa viedokļa šī misija mums nedod neko - to, ka vaniļas misijas uz servera iet gana stabili, mēs laikam tā kā noskaidrojām?
Atbilde
#8
(2020-02-04 1:14)hobbit_lv Raksta: Es domāju, ka mums ir kopā ir 3 problēmas, par kuru es nevienu nezinu, kādā progresa statusā viņas ir:
1. Uzlikt uz servera addonus;
2. Uzlikt uz servera un palaist kādu addonus lietojošu misiju testa nolūkos un pārliecināties, ka viss properly strādā (tam lielsiki noder Antistasi, jo viņa automātiski detektē RHS un ACE modu klātbūtni, un ja viņus atrod, tad ņem vērā, ja ne, tad ne un startējas kā vaniļa. Antistasi PBO fails man ir, vēl ir variants, paņemt uzreiz aktuālo 2.2 versiju no Githuba te: GREENFOR (par zaļajiem pret zilajiem un sarkanajiem)) vai BLUFOR (par zilajiem pret zaļajiem un sarkanajiem).
3. Kas attiecas uz misijas izvēli, es domāju, ka būtu saprātīgi turpināt iesākto Liberation - ja vien tehniski var pārcelt seivu uz serveri (baumo, ka nevarot, bet vajadzētu pārliecināties).

Šeit es  tev ieteiktu dziļi ievilkt elpu, un nomierināties. Un izdomāt visu kārtīgi, lai to var izdarīt ātri un pietiekami vienkārši. Agrāk par piektdienas vakaru neviens spēļmantiņu iekšā neslēgs, un neko tur nedarīs. Tagad mierīgi un bez stresiem: 1.kuru .pbo tu gribi piektdien palaist?
2. kuriem moduļiem ir jābūt !workshop mapē, šim konkrētam .pbo?
   
(2020-02-04 1:14)hobbit_lv Raksta: Ja seivi nav pārceļami, tad varam sākt štukot, ko spēlēt, jo praktiski visas misijas tad jāsāk no sākuma. Man labāk patīk Antistasi, bet var kapāt arī Liberation vai, eventuāli, arī kādu citu misiju.
Kādās datnes glabājas progresa backups? Ja to nevar iebarot serverim, vai tu piekrīti sākt no sākuma (tā sakot Jāņi gana tālu vēl ir!)?
(2020-02-04 1:14)hobbit_lv Raksta: Man saprast addonu un misiju štelli ļoti palīdzētu iespēja papētīt direktorijas uz servera, kur viņas atrodas un kas viņās iekšā (gan attiecībā uz addoniem, gan uz misijām).

Vienīgais ko varu tev ieteikt, izveido trīs mapes un izpildi pamācību, un tu iegūsi gatavu koku.
Vai arī piektdien mēs varam apmainīties ar arhīviem. Es uztaisīšu piektdien ftp uz win10.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#9
Citāts:Tagad mierīgi un bez stresiem: 1.kuru .pbo tu gribi piektdien palaist?
Jebkuru no augstāk esošajiem Antistasi no Githuba.
Citāts:2. kuriem moduļiem ir jābūt !workshop mapē, šim konkrētam .pbo?
!Workshop mape ir klientam, serverim viņi vroģe ir jāliek rootā. Es tikai nezinu, vai atsevišķi (t.i. čupiņa ar @ folderiem), vai visi zem vienas mapes Addons (kā tas bija OFP un ArmA2). Tas ir vai nu jāizlasa/jānoskatās pamācībā, vai nu arī jānotestē tīri eksperimentāli.

Ja jāzin, tieši kuri @ folderi ir jāpārkopē, tad te ir saraksts:
  • @CBA_A3
  • @RHSAFRF
  • @RHSGREF
  • @RHSSAF
  • @RHSUSAF
  • @ace
  • @ACE Compat - RHS Armed Forces of the Russian Federation
  • @ACE Compat - RHS- GREF
  • @ACE Compat - RHS United States Armed Forces
  • @ProjectOPFOR
Bez pārējiem, vismaz pagaidām, var iztikt.
Citāts:Kādās datnes glabājas progresa backups?
Antistasi un Liberation savu seivu glabā vienā un tajā pašā failā: Documents -> ArmA 3 -> User.vars.ArmA3Profile (kur User - attiecīgais Armas konts, kurš spēlē izmantots). Ja vēlākais pēc Antistasi testa misijas iesākšanas serveris izveido šādu failu (roota vai Documentos kā Other Profiles), tad var mēģināt to aizstāt ar manējo un atbilstoši pārdēvēt.
Citāts:Ja to nevar iebarot serverim, vai tu piekrīti sākt no sākuma (tā sakot Jāņi gana tālu vēl ir!)?
Nekas cits jau neatliks, jo īpaši, ka Antistasi seiva priekš versijas 2.2. mums nav tik un tā.
Atbilde
#10
Tātad, te būs Antistasi Altis Greenfor 1.4 un KP Liberation Opfor ACE misijas un to "seivs" uz 02.02.2020.

Kas jāņem vērā:
1. Abas misijas saucas "mission.pbo". Es nezinu, vai viņas var reneimot, jo, ja MPmissions direktorijā stāv uzreiz PBO, nevis apakšdirektorijas, tad tur 2 faili ar vienādiem nosaukumiem atrasties nevarēs. Testa nolūkos var mēģināt tā un šitā, saglabājot bekapus "Kā bija pirms tam" un, ja kaut kas nesanāks, tad atjaunot uz stabilo variantu.
2. Seivu diez vai vispār ir vērts kustināt, pirms dabūnam, ka misijas properly palaižas tāpat.

Bet nu gan jau es paskatīšos pats caur FTP, kā tur izskatās, un tad jau būs lielāka skaidrība.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)