Dienas noskaņojums
#1
Bug 
[Attēls: Euro-hokejs.png]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
[Attēls: 2021-06-08-20-14-26-Window.jpg]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Vai man vienam ir tā (vakar apglabājām brāli), ka tuvākajā apkārtnē mirst un ar veselības problēmām pēdējā laikā cīnās tikai potētie?
Atbilde
#4
Izsaku līdzjūtību, bet Kovid ir samērā interesanta tēma, jo mēs maz par viņu zinām un jo ilgāks laiks paies, jo mazāk atminēsimies. Vienīgais tā uz šo brīdi jau ir vēsture (gribas tā domāt).
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#5
Baumo, ka joprojām viens otrs inficējoties. Tik cilvēki vidēji pārslimo vieglāk, un saslimušie slimnīcās nenonāk tādos kvantumos, lai paralizētu to darbību (kā tas bija krīzes sākumā), tāpēc arī par kovidu plaši vairs nedzird.
Atbilde
#6
Nu bet ko mēs par šo vīrusu mēs zinām? Mēs tikai varam minēt, tikai to ka viņš ir ļoti lieliski atbilst kaujas vīrusa parametriem un uzradās kaut kur Ķīnā. Un ja tas patiesi ir kaujas vīrus, vai tiešām ir cerība ka par viņu tagad "kladzinās" viņu analizējot? Līdz ar to es vēl joprojām domāju, ka civilisti par viņu zin gana maz. Protams, var paķiķināt par nejēdzīgo civilās administrācijas psihošanu, bet viņi pamatā pakļāvās civilistu Flashiem. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#7
https://www.youtube.com/watch?v=lLdfmdnguKo
Atbilde
#8


Iracionalitāte ar kādu savu viedokli pauž krieviski runājošie Putina un Lukašenko aizstāvji ļoti labi raksturo par ko viņi domā - par pazemojumiem pēc sakāves. Tā sakot, "vēsture vilciens" jau ir ieskrējies un viņš tā vai savādāk aizbrauks tur kur viņam ir jāaizbrauc - lēkt zem viņa riteņiem nav jēgas.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#9
Tu, Forumotāj, arī esi no tiem, kuri tic tām "nākotnes pareģotāju" nez, kādās kristāla bumbās ieraudzītajām vīzijām par "sakāvēm", "pastaigām "pēc gada" (jeb nu jau šī gada pagājušajā jūnijā) pa krastmalu Sevastopolē" un daudzko citu, kas šajā pusotrā gadā publiski sasolīts no Ukrainas vadības, patriotu un viņu līdzjutēju puses? Tu tikai neaizraujies, neiekrīti azartā, citādi iznāks kā tam ukraiņu čalim, kurš sasolīja, ka, ja kaut kas tur nenotiks pēc konkrēta laika (tipa ukraiņi neieņems Krimu), tad viņš stāšoties dzimumsakaros ar savu suni. Par sunīša likteni zināms nav nekas (gan jau solītājs, kā tādiem parasts, izlikās, ka neko tādu, neko tādu nav teicis, tomēr diemžēl izrādījās, ka ir ļaudis, kuri to ir piefiksējuši), piesolītais notikums (peremoga) noliktajā laikā tā arī nepiepildījās, bet tādās progresīvās Eiropas vērtībās grimt, lai šādi ar personisko mīluli, taisnību sakot, vēl ir par agru. Smile
Atbilde
#10
(2023-07-22 15:04)Zigfrids Raksta: Tu, Forumotāj, arī esi no tiem, kuri tic tām "nākotnes pareģotāju" nez, kādās kristāla bumbās ieraudzītajām vīzijām par "sakāvēm", "pastaigām "pēc gada" (jeb nu jau šī gada pagājušajā jūnijā) pa krastmalu Sevastopolē" un daudz ko citu, kas šajā pusotrā gadā publiski sasolīts no Ukrainas vadības, patriotu un viņu līdzjutēju puses?


Jā, tev ir pilnīga taisnība, es esmu ticīgs cilvēks, es romantiski ticu cilvēkiem, ka viņi ir labi un prātīgi. No otras puses es veltu mazliet laiku, lai pasekotu ko KF saka un ziņo. Un es ticu ukrainas "zigišiem", ka viņi negrib iet zem "laba valdnieka Putina" un godam KF karspēku patrieks, lai rūpētos par savu ģimeni. Un mums, NATO valstij, atliek vien ukrainas "zigišus" atbalstīt, un mēs "kaut kā" to mēģinām darīt. Un KF avoti ziņo, ka mums sanak samērā okay!

"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)