Sveiki
#1
Labdien, es gribētu pievienoties forumam, lai diskutētu par pašreizējiem notikumiem no filozofiskā un kultūras viedokļa.
Es ceru šeit satikt domubiedrus Smile
Atbilde
#2
Esi sveicināts Smile Uz ļoti intensīvām diskusijām visdrīzāk ka šeit sevišķu cerību nav (šis forums nav diez ko biezi apdzīvots), un arī domubiedrus neviens negarantē. Bet mēģināts nav zaudēts...
Atbilde
#3
Es patiešām ceru, ka @Joseph patiesi gribēs, ko uzrakstīt par kaut ko, ko var aprakstīt pieminētajās kategorijās. Nevis profesionāli diskutēt par forex tirgu Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
Paldies par sirsnīgo sagaidīšanu Smile
Nevar palīdzēt ar forex )))) - Es esmu tālu no tā
Atbilde
#5
Lūdzu, lūdzu šeit nav nav nejauki cilvēki, bet tikai nejauki administratori. Wink Un kas @josepham ir tuvāks?
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
Sveiciens arī no Zigfrida! Redzu, agrāk citur satikti personāži arī šeit apgrozās! Smile
Atbilde
#7
O, jā es, tas_pats ala snor šeit apgrozos, vai precizāk sakot, saimniekoju.

Uz šobrīdi esmu šeit spēlēs Arma3 un grāmatu citātu lasīšanai (dokumentēšanai), kas norāda uz vakariem Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#8
(2023-05-19 19:36)Forumotajs Raksta: O, jā es, tas_pats ala snor šeit apgrozos, vai precizāk sakot, saimniekoju.

Uz šobrīdi esmu šeit spēlēs Arma3 un grāmatu citātu lasīšanai (dokumentēšanai), kas norāda uz vakariem Wink

Tā arī sapratu. Atceros Tevi gan pēc līdzdalības kādā citā forumā, bet neesmu pārliecināts, vai būtu pieklājīgi šeit to pieminēt ... tā kā ... jāraksta pareizi nevis: "Priecājos iepazīties," bet gan: "Uz [virtuālu] atkalredzēšanos."
Atbilde
#9
(2023-05-20 15:25)Zigfrids Raksta: Tā arī sapratu. Atceros Tevi gan pēc līdzdalības kādā citā forumā, bet neesmu pārliecināts, vai būtu pieklājīgi šeit to pieminēt ... tā kā ... jāraksta pareizi nevis: "Priecājos iepazīties," bet gan: "Uz [virtuālu] atkalredzēšanos."

Pieminēt var (varbūt pat vajag - tipa, kādas labas atmiņas man bija ... )  un tas bija https://www.sarunuforums.lv/ . Savā ziņa, tur sēžot (un nositot laiku), es kaut ko "nospēru" (ideju līmenī šeit), kaut ar kubele's saknes ir vecākas nekā sarunuforuma.lv, kā migla, tā ka tad kad viņs bija moderns neaizgāja, tad viņu izmantoju kā pierakstu formu, jo man foruma forma patika, kops piparmetra.net . Es gan tagad jau zinu, ka forums balstās uz sql datubāzes, un ja tā "aizlido", tad viss "aizlido".
Savādāk man ar sarunuforuma administrāciju jāsaka, ka man nez kāpēc liekas, ka es "radu dziļas antipātijas", un principā Sparka mani ir savākusi sev,  - es drīkstu ko darīt tikai kamēr Sparka (vai administrācija) nav to pamanījusi. Turklāt tas attiecas uz lietām, ko citi tur drīkst darīt un kas savādāk tiek veicināts ... Proti, noskaņojums ir ka vajadzētu sākt "dalīt mantu", ja "manta" būtu, bet "mantas" nav, līdz ar to nav ko dalīt. No otras puses  https://www.sarunuforums.lv/  man ir absolūti virtuāls, proti, es nespēju nevienu identificēt, izņemot tevi, krimsonu un kundali. Varbūt arī tas glābj, ka man nekādu tur pārdzīvojumu tur nau. Tā ir ...
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#10
Nu, ar mani tur bija interesants noslēgums. Biju pasācis statistiku vērot un analizēt, tad nu Spārka vienā tādā reizē uzrakstīja, ka es stalkojot un kamēr neizskaidrošot viņai, ko es esot gribējis tur atrast (nu, tipa, ir aizliegts skatīties statistikā, kura ir tur publiski pieejama katram), uzlika beztermiņa banu. Nu, pievilka aiz matiem iemeslu, un mērķis ilgotais un kārotais bija panākts. Es, loģiski, taisnoties un lūgties neplānoju.
Par antipātijām tur pret Tevi es atceros jau no tiem laikiem, kad pats tur vēl ganījos.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)