Dienas noskaņojums
#41
Ironisks ir tas, ka tagad "specdienestā" var sākt strādāt pat citu valstu spiegi, ja labi piepūlas. Tur ir pieeja daudzām interesantām lietām - visādiem "valsts" un NATO noslēpumiem. Sludinājums tvitterī man nešķiet piemērots rekrutēšanas instruments valsts specdienestam, ja vien valsti un specdienestu ir jāuztver nopietni. Taisnību sakot, tā kā es uzskatu, ka viena no lielākajām "valsts 404" problēmām ir neprofesionālisms un nekompetence, kas, pēdējā laikā saaugot ar visatļautību, rada iespaidu par šo "valsti" kā 90. gadu reketieru bandu, izbrīnīts neesmu. Dzīvojam taču 80. gadu PSRS atmosfērā, kad zināmās aprindās mēdz teikt, ka PSRS ir brīnumu zeme. Kāpēc? Nu, tāpēc, ka tajā tolaik bija "iespējams viss" ... Galvenais - nebrīnīties. Ar "valsti 404" ir precīzi tāpat - galvenais ne par ko vairs nebrīnīties.
Atbilde
#42
Citāts:Ironisks ir tas, ka tagad "specdienestā" var sākt strādāt pat citu valstu spiegi, ja labi piepūlas.
Teorētiski var, bet tāpēc jau ir visa ņemšanās ar pielaidēm valsts noslēpumam un tā. Tas, ka sludeklis ir nopublicēts šķietami dīvainā vietā, automātiski nenozīmē, ka darbā reāli paņems pirmo, kas pieteiksies.
Citāts:Sludinājums tvitterī man nešķiet piemērots rekrutēšanas instruments valsts specdienestam, ja vien valsti un specdienestu ir jāuztver nopietni.
Ar ko viņš Tavuprāt atšķiras no sludinājuma avīzē, TV vai radio?
Atbilde
#43
Interesanti, kāda suņa pēc citi specdienesti cilvēkus vervē, ja var vienkāršāk - sludinājums tvitterī un voilā, štats nokomplektēts?
Atbilde
#44
Termins "vervēt", cik zinu, parasti tiek pielietots ārštata personālam, kurus mēdz dēvēt arī par aģentiem Wink Aģenti parasti turpina strādāt savā esošajā darbā vai biznesā, un ar specdienestu lietām nodarboties no darba brīvajā laikā, nu vai arī apvienojot lietderīgo ar patīkamo.
Atbilde
#45
Es laikam redzēju sludinājumu, ka jūs varat pieteikties darbam VDD Smile Aģentūru pēc kartotēkas vervē policijas darbam.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#46
Kamēr es te mierīgi guļu, uz VEF gaisa pārvada ...

[Attēls: F_SVfgTXMAAYM2Q?format=jpg]
Stilīgi Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#47
[Attēls: F_TKDxzW4AAptCg?format=jpg]

Stilīgi, atslēdz elektrību elektrovilcienam!
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#48
Tas tiek noēsts. Ministre saka, ka trīs gadu laikā mēs gribam, lai visi Latvijas skolotāji par slodzi saņemtu 2500 eiro. Kā tas skan, vai reālistiski?
Es neredzu pamatu tādiem apgalvojumiem. Valstij ir jāgrib to darīt, bet pašreizējā situācija, kāda ir gan politikā, gan ekonomikā, nerāda, ka varētu gaidīt tik strauju kāpumu. Protams, izdarot reformas skolu tīklā, es pieļauju, ka varētu kādas naudas ekonomēt un pēc tam sadalīt nozarē, bet citādi ne.

https://www.lsm.lv/raksts/dzive--stils/s...u.a533530/
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#49
Paziņojums par atkārtotu sabiedrisko apspriešanu iesniegumam A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai. Papildināta ar kopējo prezentāciju

Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme”, reģ. Nr. 40003619950, juridiskā adrese: Kleistu iela 28, Rīga, LV-1067 (Īpašnieks un Operators), ir sagatavojusi iesniegumu A kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai.

Piesārņojošās darbības veikšanas vietas adrese: Vienības gatve 6, Vienības gatve 12 un Vienības gatve b/n, Rīga. Rīgas pašvaldības SIA „Rīgas satiksme” esoša piesārņojoša darbība – ūdeņraža ražošana un tā uzpildes stacija Vienības gatvē 6, Vienības gatvē 12 un Vienības gatvē b/n, Rīgā.

Kopējais saražotā ūdeņraža apjoms paredzēts līdz 300 kg/d vai līdz 51 000 kg/gadā. Katrā iekārtā tiks patērēts līdz 87 667 m3 dabasgāzes un saražos līdz 100 kg/d vai 17 000 kg/gadā ūdeņraža.
https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktu%C4%...zentaciju/
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#50
Lai novērstu ierīču radītu apdraudējumu, atbilstoši EN 60335-1 ir jāievēro šādas prasības:
„Šo ierīci drīkst lietot bērni, kas vecāki par 8 gadiem, personas ar fiziskiem, uztveres vai garīgiem traucējumiem, kā arī personas bez pieredzes vai zināšanām par šādu ierīču apkalpošanu, ja ir
nodrošināta pienācīga uzraudzība vai arī lietotājs ir instruēts par ierīces drošu ekspluatāciju un no tās izrietošiem riskiem. Neļaujiet bērniem spēlēties ar iekārtu. Bērni nedrīkst veikt iekārtas tīrīšanas un apkopes darbus bez pienācīgas uzraudzības.“
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)