Operation: Harsh Doorstop
#3
Mazliet pabakstījos ap šo, ir pāris secinājumi. Tiesa, tālāk par "single player demo" netiku (bija slinkums), tā ka skatījums iespējams nav objektīvs un varēju kaut ko palaist garām.

Sāksim ar pozitīvo Big Grin Un jāsaka, ka galvenais un lielākais pluss (ja neskaita to, ka spēle ir tipa iecerēta kā bezmaksas?), ko es novēroju, ir... skaņas. Izklausās daudz labāk nekā Arma 3 ar visiem JSRS saundmodiem un Tarkovām. Skaņas man tiešām patika, lai nu kas, bet tas izstrādātājiem tiešām ir izdevies. Tiesa, atsevišķi botu izkliedzieni gan izklausījās it kā tie būtu bijuši no Armas paņemti Big Grin

Geimpleja ziņā, "singleplayer demo" tāds haotisks konterstraiks vien ir. Skrienam un šaujam, šaujam un skrienam. Man personīgi ir grūti kustēties ar WASD pogām, esmu pārāk ļoti pieradis pie bultiņām. Iespējams, ka to var pārkonfigurēt, bet man bija slinkums. Ļoti traucē (un pie viena parāda, cik ļoti ir pierasts pie Armas Big Grin ) tas, ka nevar iezūmot skatu, vienalga, plikām acīm vai caur tēmekli. A bez tā arī ne pārāk lielā attālumā (nu tas ir, uz aci, ap 200 metri) pretinieku redz vien tad, ja viņš kustas. Inventārs ir ļoti vienkāršots (tev ir tas, kas tev ir), cik saprotu, tad iespējas paņemt kaut ko no līķīša visdrīzāk nav vispār.

Par fundamentālākām lietām: atkal, es protams, nezinu, kādas ir spēles izstrādātāju ieceres un kas viņiem vēl ir padomā, bet tik tālu rodas iespaids, ka šis ir vairāk SQUADa nekā Armas konkurents. Līdz Armas plašumiem, iespējām un potenciāla te vēl ir ļoti tālu.

Ja izstrādātāji šo uzskata par potenciālo Armas konkurentu, tad kartēm kā minimums jābūt krietni lielākām, a to pagaidām šis ir izteikti tuneļa šūteris.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Operation: Harsh Doorstop - hobbit_lv - 2023-02-14 0:20

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)