V.Lācītis "Amsterdamas princips"
#1
Termins nāk no Amsterdamas sarkano lukturu kvartāliem. kad klients atnāk uz bordeli un izvēlas meiteni, viņš bieži vien maksā par pakalpojumu bargu naudu.
Labākajos no labākajiem iestādījumiem tiek piedāvāti arī papildu pakalpojumi. Viens no tādiem ir iespēja slepeni skatīties uz klientu, kurš paņēmis meiteni. tas parasti maksā vēl dārgāk.
Taču visdārgāk maksā tas, kurš slepeni skatās uz to, kurš slepeni skatās uz pirmo.
Stāsta morāle vienkārša: uz katru lūriķi var atrasties pa lūriķim.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Vents A Krauklis @VentsAKrauklis
Vilis Lācītis AMSTERDAMAS PRINCIPS Itin talantīgi uzrakstīts,latviešiem neglaimojošs satīrisks kriminālgabals.Iesaku lasīt,ja pat kaitina..
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Žans Mišels izstiepa roku ar atslēgu un nospieda pogu. BMW izdeva klusu pīkstienu un pamirkšķināja ar gaismām. Noklabēja atslēga durvīs, slēdzoties vaļā.
—    Nu re, tā uzreiz vajadzēja! — apsargs no jauna izstiepa roku, taču atslēga noklabēja vēlreiz, un durvis bija atkal ciet. Toties arī motors izslēdzās pats no sevis. Sargi saskatījās.
—   Es joprojām domāju, ka tie ir kaķi, Zan Pjēr.
—   Kaķi ieslēdz motoru?
—    Kaķi vienmēr čurā uz riepām, vai ne? Ja viņi trāpa virsū mikroshēmu kontaktiem, tad var rasties īssavienojums un kontakti saslēdzas dīvainās kombinācijās…
Mašīna klusām atvēra jumta lūku un izbīdīja antenu.
—   Un jumta lūka?
—   Kas tevi tur pārsteidz? Tie zvēri taču mīž visapkārt, kāpēc lai viņi nevarētu uzkāpt uz jumta un apmīzt lūku?
—   Un antena?
—   Notecēja gar stiklu un trāpīja antenas ligzdā.
—       Nu labi… Bet MOTORS? Kā kaķi spēj iedarbināt MOTORU, NEIEBĀŽOT ATSLĒGAS CAURUMĀ ATSLĒGU?! Žan Mišel, tev tiešām kaut kas nav kārtībā ar galvu no negulēšanas.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
Drons nebija no vienkāršajiem. Viņš noteikti arī nebija no tiem, kas prastu nomierināt uztrauktu sievieti. Sadot kādam pa purnu bija daudz vieglāk nekā atrisināt rasistisku problēmu. Viņš neveikli apskāva māsu ap pleciem un pievilka sev klāt. Tā laikam dara, kad grib nomierināt.
—    Zini ko, ja kāds kaut ko teiks, tad sūti dirst. Un ja nenomierināsies, tad sūti pie manis. Es viņiem sadošu pa muti, un būs miers.
—    Trevors pats var sadot pa muti, ja vajag. Un vēl iesēdināt, viņš taču ir advokāts.
—   Es zinu.
Viņi brīdi paklusēja.
—    Mēs spēlējām Call of Duty kopā, un viņš mani nošāva. Iedomājies?! Mani, bijušo alfieti un cietumnieku, nošauj melnais advokāts no Skotijas! Prātam neaptverami.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)