Sarunu forums elvē
#21
ir iespēja uzdot Spārkai jautājumus izmantojot jautājot šeit publiski vai PM man, nu protams Spārkai ir jābūt iespējamai kādai atbildei vai gribai atbildēt.

Pārāk daudz nepelnīta goda tiktu izrādīts S. un viņas galmam. Nav ne naida, ne nožēlas, ne skumju un nostaļģijas, atceroties SF, ir tikai vienaldzība un neliela ironija par to, kā ļaudis sadomājas sevi par varen pieprasītiem un līdz ar to - ar tiesībām kaut kāda savā smilškastē noteikt, kurš nāks spēlēties, bet kurš - nē. Šajā sakarā man NAV un, visticamāk, nebūs nekādu jautājumu Spārkai, vēl jo vairāk, atrodoties Krievijas forumā man ir laba iespēja salīdzināt. Jāteic, ka ļaudis tur ir dažnedažādi, un pat viens otrs impērijas atbalstītājs ir gana mazāk smaidu izraisošs par vienu sievišķi, kurš savā provinces dīķī ir iedomājies sevi par civilizācijas likteņu lēmēju. Diskusiju vietnes turētāja (arī sieviete mūsu gados no Volgogradas) salīdzinājumā neuzvedas kā būtne īpašo dienu laikā, tā kā ... jautājumiem nav ne vietas, ne vajadzības. Lai turpina vien savā nodabā netraucēti komunicēt SF administrācija un tie daži personāži ārpus tās, kas tur vēl palikuši.

Tas kā par nelaiķi - vai nu tikai labu, vai arī neko?

Hobbit, Tev uzslava un žetons par lakonismu un domas precizitāti!!!
Atbilde
#22
Tikmēr "partizānu kaujas grupa" kaut gan lokalizēta (iesprostota skabuzī) turpina vērsties pie sarunuforuma administrācijas sirdsapziņas

[Attēls: 20240323210442-f4ab27d7-me.jpg]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#23
Jā, paldies, Forumotāj, Tev par centieniem atjaunot komunikāciju starp metropoli un kolonijām Smile . Saprotu, ka tas varētu būt labs grūdiens šī foruma attīstībai, bet man nevajag, kā jau rakstīju. Taisnību sakot, vienīgais, kas šajā sakarā ienāca prātā, ir tas, ka Tu pats tagad vari dabūt nepatikšanas par SF dalībnieku apspriešanu citos resursos (vai kāds tur tas Mā (versija 2.0) formulējums bija?). dabūsi vēl iekšās par kārtējās krāsainās revolūcijas kurināšanu "valstī, kurā viss ir vislabākajā kārtībā". Smile
Atbilde
#24
(2024-03-23 23:03)Zigfrids Raksta: Diskusiju vietnes turētāja (arī sieviete mūsu gados no Volgogradas) salīdzinājumā neuzvedas kā būtne īpašo dienu laikā, tā kā ... jautājumiem nav ne vietas, ne vajadzības. Lai turpina vien savā nodabā netraucēti komunicēt SF administrācija un tie daži personāži ārpus tās, kas tur vēl palikuši.

Ohh, ar to tu mēģini teikt, ka Broņai ir jāsāk uztraukties - tavā dzīvē ir uzradusies jauna sieviete no Volgogradas (Caricinas, Staļingradas)? Man tavs piedāvājums painteresēties par ROSKOMNADZOR pārraudzībā atrodošos forumu nav interesants (pat neskatoties uz to ka es tur varētu varbūt atrast sievietes mūsu gados), un ne pat ne tāpēc ka man personīgi ir nepatīkams kirilica alfabēts, bet ir tomēr karš, un es negribu būt, kaut aizdomu līmenī, ar krievu bruņoto spēku civiliedzīvotāju slepkavībām. Pēc kara, kad nomirs Putins varbūt varēsim par to parunāt.

Tikmēr mēs varam apspriest elvē notikumus.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#25
(2024-03-23 22:55)hobbit_lv Raksta:
Citāts:par SF nomelnošanu trešajos avotos?
Tas kā par nelaiķi - vai nu tikai labu, vai arī neko? Big Grin

Tas nav latviešiem nekas tāds neparasts. Piemēram, Mārupes pagasta deputātam Normundam Orleānam par izslēgšanu no "Vienotības" pamatojums bija
Citāts: "Jaunās Vienotības" Saeimas frakcijas vadītājs un partijas valdes loceklis Edmunds Jurēvics atklāj, ka lēmums par Orleāna izslēgšanu esot bijis vienbalsīgs. Iemesls esot bijis tas, ka, izgājis partijas iekšējās procedūras, viņš esot sācis par nesaskaņām runāt publiski.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#26
Citāts:vienīgais, kas šajā sakarā ienāca prātā, ir tas, ka Tu pats tagad vari dabūt nepatikšanas par SF dalībnieku apspriešanu citos resursos
Interesanti, a es drīkstu apspriest SF dalībniekus citos resursos? Big Grin Jo īpaši, ka es par viņiem zinu tikai no nostāstiem (nu ok, ar vienu otru esmu ticies arī dzīvajā)...
Atbilde
#27
(2024-03-26 0:16)hobbit_lv Raksta:
Citāts:vienīgais, kas šajā sakarā ienāca prātā, ir tas, ka Tu pats tagad vari dabūt nepatikšanas par SF dalībnieku apspriešanu citos resursos
Interesanti, a es drīkstu apspriest SF dalībniekus citos resursos? Big Grin Jo īpaši, ka es par viņiem zinu tikai no nostāstiem (nu ok, ar vienu otru esmu ticies arī dzīvajā)...

Kas ari ir viena liela SF atšķirība no kubele.lv . Tur nedrīkst runāt par tevi indetiifecējošām lietām, kur vēl par citus identificejošām lietām, vai nedod dievs, mēģināt tetatet satikties. Tur cilvēks ir sociāla konstrukcija, kur dzīvē viņš vel joprojām ir cilvēks ar miesu un asinīm.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#28
[Attēls: 2024-04-04-13-23-14-Maintenance-Mode-Moz...irefox.png]

https://sarunuforums.lv ir uz apkopi nodots Astem Smile

Pilnīgi pareizi. Ja gadījumā process ievelkas, un ir baigi garlaicīgi - joprojām darbojas https://sarunas.freeforums.net/ Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#29
Lai tik remontē un pārremontē. Smile Administrāciju tas vissviens neizmainīs. Smile
Atbilde
#30
Mans piedāvājums uzlabot arī lietotājus tika uzņemts ar lielu ironiju un jautrību Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)