ES fondu krimināllieta
#1
Jauna ES fondu krimināllieta Līvānos: izmeklē ielas noasfaltēšanu līdz graustā iecerētam SPA

Līdz šim vairākas izmeklēšanas aizdomās par pašvaldības interesēs izkrāptu Eiropas Savienības (ES) fondu naudu bija saistītas ar ražošanas ēkām industriālajos parkos, kur radušās aizdomas, ka projekti bijuši domāti konkrētiem uzņēmējiem. LTV raidījums "de facto" vēsta, ka nupat par Līvāniem sākts jauns kriminālprocess, kur gluži pretēji – varētu izrādīties, ka konkrēto ielu remonts nav bijis vajadzīgs nevienam uzņēmējam. Tāpēc dome savulaik ķērusies pie radošiem risinājumiem, piemēram, izdomāja, ka, noasfaltējot ielu līdz tai piederošam graustam, varētu atrasties gribētāji to iznomāt un investēt vismaz pusmiljonu, lai izveidotu viesu namu vai SPA centru.


Ja nebūtu tie kari, es teiktu ka dzīve Latvijā ir jautra. Uzcep kādu projektiņu, izsit naudu un dzīvo cepuri kuldams.Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Nu bija laiks, kad dabūt ES naudu par gandrīz neko bija ļoti viegli, vajadzēja tikai mācēt visu pareizi sarakstīt un atskaitīties.

Tagad tas vairs nav tik viegli un no ES par to, kur paliek izsniegtā nauda, skatās daudz stingrāk, bet principā tas rullē joprojām.
Atbilde
#3
Vairs nav tik viegli, visticamāk, viena iemesla dēļ - ES donori tagad paši, pateicoties savu ekonomisko interešu ziedošanai uz ASV ierosinātu avantūru altāra (zaļais kurss, karš Ukrainā), knapi rēgojas virs sēžamvietas līmeņa. Tādi Līvāni ir sīkums uz lielāku un caurcaurēm koruptīvu projektu, piemēram - Rail Baltica, fona. Vot, ja vācieši pateiks: "Pietiek! Tālāk, mūžigie diedelnieki, paši, paši..." ... ko Satiksmes ministrija darīs ar izvaroto dzelzceļa infrastruktūru?
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)