Sveicināts ciemiņs
Tev ir jāreģistrējas pirms vari ko šeit publicēt.

Username/Email:
  

Atslēgas vārds
  

Meklēt forumā

(Īpaša meklēšana)

Foruma statistika
» Biedri: 8
» Jaunākais biedrs: LvKafija
» Foruma virtenes: 169
» Foruma ieraksti: 722

Pilna statistika

Lietotāji tiešsaistē
Šeit ir 5 lietotāji tiešsaistē.
» 0 biedrs(i) | 4 ciemiņš(i)
Google

Pēdējā virtene
[LV|EU] Tornis 11 sezona
Forums: ArmA3
Pēdējā ziņa no: hobbit_lv
1 stunda ago
» Pēdējās atbildes: 6
» Skati: 87
Arma3 porti
Forums: ArmA3
Pēdējā ziņa no: Forumotajs
2021-11-27 18:43
» Pēdējās atbildes: 0
» Skati: 19
Meta ArmA3 saruna
Forums: ArmA3
Pēdējā ziņa no: Forumotajs
2021-11-26 19:51
» Pēdējās atbildes: 11
» Skati: 3'700
eDomination
Forums: Citas spēles
Pēdējā ziņa no: hobbit_lv
2021-11-26 16:05
» Pēdējās atbildes: 17
» Skati: 529
R.Reigana joki par PSRS
Forums: Grāmatas, literatūra un valoda
Pēdējā ziņa no: Forumotajs
2021-11-26 13:44
» Pēdējās atbildes: 0
» Skati: 15
Lavijas PSR estrāde
Forums: Mūzika
Pēdējā ziņa no: Forumotajs
2021-11-26 13:32
» Pēdējās atbildes: 1
» Skati: 49
Interesesanti par kubele....
Forums: Nieki
Pēdējā ziņa no: Forumotajs
2021-11-26 0:56
» Pēdējās atbildes: 6
» Skati: 4'904
Netstat
Forums: Datortehnika un programmatūra
Pēdējā ziņa no: Forumotajs
2021-11-21 21:04
» Pēdējās atbildes: 0
» Skati: 26
Upgrade
Forums: Par forumu
Pēdējā ziņa no: Forumotajs
2021-11-21 19:49
» Pēdējās atbildes: 3
» Skati: 2'356
Dienas dziesma
Forums: Mūzika
Pēdējā ziņa no: hobbit_lv
2021-11-12 22:00
» Pēdējās atbildes: 62
» Skati: 49'731

 
  Arma3 porti
Publicējis: Forumotajs - 2021-11-27 18:43 - Forums: ArmA3 - Nav atbilžu

[Attēls: 2021-11-27-18-38-15-Arma-3-Dedicated-Ser...munity.jpg]

Latviski, katram serverim vajag 4 portus. 2302 -2306 + 2344+2345 portus battleye Smile

Drukāt

  R.Reigana joki par PSRS
Publicējis: Forumotajs - 2021-11-26 13:44 - Forums: Grāmatas, literatūra un valoda - Nav atbilžu

Drukāt

  Netstat
Publicējis: Forumotajs - 2021-11-21 21:04 - Forums: Datortehnika un programmatūra - Nav atbilžu

https://www.thegeekstuff.com/2010/03/net...-examples/

interesanta papildprogramma ar ko vērot tīkla aktivitātes

Drukāt

  [LV|EU] Tornis 11 sezona
Publicējis: Forumotajs - 2021-11-21 20:00 - Forums: ArmA3 - Atbildes (6)

Lai cik ar laba nebūtu 10.sezona spēlei tuvojoties nobeigumam, jāsāk domāt par jauno sezonu. Bet tā kā 2021 gada rudenī es esmu krietni noguris, man īsti nav nav piedāvājumu Smile

Ko mēs varētu Armā uzspēlēt?

Drukāt

  Lavijas PSR estrāde
Publicējis: Forumotajs - 2021-11-09 11:16 - Forums: Mūzika - Atbildes (1)

Drukāt

  2021.11.11 Lāčpleša diena
Publicējis: Forumotajs - 2021-11-01 12:27 - Forums: Sveicieni - Nav atbilžu

"2021.11.11 līdz 18.00 aicinām individuāli nolikt svecītes un ziedus karavīru Brāļu kapos, pie monumentiem un piemiņas vietām Latviešu pagaidu Nacionālajai padomei, un citās piemiņas vietās neatkarības kara kritušajiem"

Un nevajag aizmirst, ka tas bija sarežģīts laiks Latvijas vēsturē.

Drukāt

  Undertake Secure Transactions Online With BIN Professional Email List Database
Publicējis: DiyaKhatun - 2021-10-25 6:26 - Forums: Datortehnika un programmatūra - Nav atbilžu

If you want to cut down to your losses because of fraudulent card transactions and chargebacks, it's far extraordinarily important that you institute a credit score card validation setup this is anchored at the proper BIN Professional email list software. Businesses usually ought to deal with the dire consequences of fraud. There isn't a single company at the Professional email listof the earth that has now not handled customers who attempted to devote fraud and steal from them. With the arrival of card-primarily based transactions, enterprise owners and managers must address protection issues that move beyond the same old troubles like pilferage, embezzlement and shoplifting. The Professional email list day times has brought about a few severe protection troubles that stakeholders and bosses need to address with a view to maintain the viability of their business. Today, online merchants are left without a different desire however to adopt safety and preventive measures inside the face of the growing chance of fraud and credit card robbery.

BIN listing seek and BIN Professional email list database are important equipment that the company can use to monitor and validate all transactions made via debit playing cards, gift playing cards and credit cards. It provides critical and crucial facts and facts which might be wanted through the merchant with a purpose to save you viable fraud in on-line purchase and other related transactions related to credit playing cards and debit playing cards. The credit score card of a consumer doesn't need to be bodily pilfered for it to be taken into consideration stolen. While this could be the most common way with the aid of which credit score playing cards are stolen, modern-day era has given rise to different approaches via which shady entities can attain their intention and benefit get right of entry to vital data and information about your credit card account. Anyone can emerge as a victim of credit card theft through several ways. Fraudster can benefit get entry to touchy credit score card information or even replica the records or carry the statistics from the magnetic strip at the back of the credit or debit card.

Because of this excessive stage of fraud, enterprise Professional email list and bosses need to undertake a more reliable safety protocol to filter out fraudulent card transactions and minimize losses as a result of chargebacks. You can no longer rely on the age-antique approach of running through the pc all credit score card purchases. A credit card holder won't even be privy to it that his or her card changed into already stolen. ThusFeature Articles, it is incumbent upon business owners and supervisor to undertake a fail-evidence device to weed out those fraudulent credit card transactions and purchases. This is the principle cause why you need to invest within the proper BIN list checker.

Drukāt

  eDomination
Publicējis: Forumotajs - 2021-10-10 0:55 - Forums: Citas spēles - Atbildes (17)

Ļoti līdzīga spēle ir https://www.edominations.com/lv/index kur pa lielo viss ir tāpat kā erepublikā, tikai daudz agresīvāk Wink

Drukāt

  eRepublik
Publicējis: Forumotajs - 2021-10-09 17:38 - Forums: Citas spēles - Atbildes (1)

wikipedia.org Raksta:eRepublik ir eRepublik Labs izstrādāta un 2008. gada 21. oktobrī izdota bezmaksas daudzspēlētāju tiešsaistes, sociālā tīkla un stratēģijas pārlūkprogrammas spēle. Spēle notiek alternatīvā pasaulē, ko sauc par "Jauno pasauli" (angļu: the New World) un tās iedzīvotājus par "pilsoņiem" (angļu: citizens), kuri var iesaistīties vietējā vai pasaules politikā, nodarboties ar uzņēmējdarbību vai karot pret citām valstīm. To izstrādāja Aleksis Bonte un Džordžs Lemnaru. Neskaitot dibinātājus, eRepublik Labs ir vēl 30 darbinieki.

eRepublika ir tiešsaistes spēle, kas visa notiek serverī. Adrese ir: https://www.erepublik.com/en Visas interakcijas ar serveri notiek oficiālajās valodas, starp kurām nav latviešu, kaut arī ir oficiāla eLatvija, kurā spēlē arī latvieši, kas sazinās latviski. Pirmo reizi ieejot eRepublikā, jūs izveidojat kontu (vairāki konti no vienas IP adreses aizliegti), tad jūs izvēlēties, kur sākumā jūs apmetīsieties. Es apmetos Liepājā, kas ir atbrīvota no okupantiem. Uz šo brīdi tikai Kurzeme un Latgale ir Latvijas kontrolē. Un tad sākas tava spēle. Pirmā darbība ir treniņš (kaut gan nopirkt 2 līmeņa trenēšanas bāzi (par zeltu ko tev iedod uzsākot spēli) ir pat ļoti prātīgi. Otra darbība ir atrast vislabāk apmaksāto darbu nostrādāt dienu. Trešā darbība ir karošana. Es atradu cīņas grupu, nopirku ieročus un piedalījos kaujā. Šīs trīs darbības nu būs pēc iespējas jādara katras 24h, kas sākas pēc Latvijas laika 10.00

Nākamā pakāpe ir izvēlēties karjeru. Diemžēl uz šo brīdi vienīgā karjera iesākumā ir militārista, proti, ar visiem naudas līdzekļiem pēc iespējas kāpt pa militārās izaugsmes trepēm. Formāli ir vēl industriālista karjera un mediju mogula karjera, bet tad ir jāizvēlas citi uzstādījumi. Bet eLatvijai ir vajadzīgi aktīvi spēlētāji un dzimtenes patrioti, kas ir gatavi cīnīties par savu dzimteni. No otras puses, eLatvijā iedzīvotāju skaits ir traģiski zems un līdz ar to neveidojas nedz ievērojams patērētāju tirgus, nedz mediju patērētāju tirgus. Bet tas nebūt neliedz spēlēt šo spēli.

Un arī mūsdienu militāristi vairs nav dunduki. Viņiem ir jāuztaisa sauszemes karavīra ekxoskeletonu un dronu arsenālā. Papildus ļoti prātīga darbība ir mājas iegāde, kas jums sniegs iespēju papildus strādāt, t.i pelnīt naudu. Un ja jūs ieinteresējā ši spēlē, droši izmantojiet atsauci: https://www.erepublik.com/en/referrer/lvsnor

Drukāt

  Sveiciens Miķeļos (2021)
Publicējis: Forumotajs - 2021-09-29 12:36 - Forums: Sveicieni - Nav atbilžu

Citāts:Miķeļi jeb Miķeļdiena ir latviešu rudens saulgrieži un gada auglīgās daļas aizvadīšanas svētki. Miķelis latvju dainās saukts par labu un bagātu vīru, arī par maizes tēvu, kas saistās ar rudens ražas ienākšanos. Dažādos novados Miķeļu svinēšana tika saukta arī par Mīkaļiem vai Mīklāli, bet tas pazīstams arī ar citiem pavārdiem, kā Sila Miķelis, Miega Miķelis, Miega Mača. Pēc vecā kalendāra šos svētkus svinēja aptuveni rudens saulgriežu laikā (ap 21.—23. septembri), kad nakts ilgums ir vienāds ar dienas ilgumu. Mūsdienās Miķeļdiena ir 29. septembrī.
Wikipedia

Ticējumi:

Citāts:Jumja ķeršanas laikā neprecētās meitas vērojušas kukaiņus, kas iemiesoja dabas auglību. Ja atrastais kukainītis bijis skaists, tad meitas teikušas, viņām būšot skaisti vīri. Miķeļi bija pēdējais laiks, kad vasarā nolūkoto meitu var bildināt un dzert derības. Pēc Miķeļiem bildināšana bija jāatliek uz citu gadu.

Drukāt