Cālis, diskords utt
#11
TAUTA un DISCORD
pagaidam labakas vietas - emigrācijai
TAUTA musu klubs jau 25 cilveki
ari es un vel 1 nopirkam VIP pa 10 euro, bet pirks vel vismaz 5 lai izmantotu visas iespejas tur
es izveidoju DISCORDA grupa Calenes no RR planetas, var pievienoties
http://discord.gg/ugcfVu9v
Atbilde
#12
Es gan kaut kā īsti nekur negrasos emigrēt, tas laikam tāpēc, ka esmu mājās. No otras puses, ar kaut kādiem maksas "sortāliem" mani nesakārdināsi. Par discordu vari ar hobitu parunāt viņš ir liels diskorda fans, es gan esmu uzmetis lūpu, kopš man pārs serveros dabūju "Banned: You may have been banned from joining this server. Server bans are based on IP addresses, so you would need to contact the server admins and ask them to revoke all bans in their Server Settings." - turklāt tikai par to ka biju tiešsaistē, kad tur darbojas "sliktie puiši" Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#13
SKANDALS Lielcalis, pirms beigam 9 dienas, ar Rikrakas vārdu
PUFIS -Ir pieejams disordcālis bez RR klātbūtnes vai vismaz kur viņa nav ne admins, ne minēta nosaukumā?
Teemants - Kļavaslapa

bet nu jāsaprot kas tas ir, nav jēgas visur iet iešanas pēc.
iegāju, paskatījos discordā, un ko es redzu, arī tu esi klāt undefined
Pilnīgi pārsteigums, jo tur taču cilvēks kas izputināja šo forumu undefined
Nēnu ziņkārība ir viens no lielākajiem motivatoriem, tas ir fakts
RESNA ŽURKA - Lai cik cilvēciski simpātiska man nebūtu RR, no Kundaliņa slimīgās pielūgsmes man pumpas metas. Pat nevaru iedomāties, ka tādā kompānijā varētu būt veselīga pļāpu atmosfēra. Ja kādreiz noilgošos pēc RR, pati ziņu aizlaidīšu.
Atbilde
#14
Tagad Eiropas Komisija ir informējusi X par savu sākotnējo viedokli, ka tas "pārkāpj" bloka Digitālo pakalpojumu likumu (DSA), apgalvojot, ka sociālais tīkls "maldina" lietotājus ar saviem jaunajiem zilās emblēmas noteikumiem.
"Tā kā ikviens var abonēt, lai iegūtu šādu" verificētu" statusu, tas negatīvi ietekmē lietotāju spēju pieņemt brīvus un apzinātus lēmumus par kontu autentiskumu un saturu, ar kuru viņi mijiedarbojas," teikts komisijas paziņojumā.

"Ir pierādījumi, ka motivēti ļaunprātīgi dalībnieki ļaunprātīgi izmanto" verificēto kontu", lai maldinātu lietotājus," teikts tajā.

X izpilddirektore Linda Jakarino savā ierakstā platformā noraidīja apsūdzību, apgalvojot, ka "demokratizēta sistēma, kas ļauj ikvienam visā Eiropā piekļūt pārbaudei, ir labāka nekā tikai dažiem priviliģētajiem, kas tiek pārbaudīti".

ES regulatoru plašā izmeklēšana par X turpina arī pētīt nelegāla satura izplatību un platformas dezinformācijas apkarošanas centienu efektivitāti, norādīja komisija.

Masks apvainoja Briseli amatos par X, apsūdzot Briseli, ka tā piedāvājusi tai vienošanos par runas cenzūru un solot vērsties tiesā par šo lietu.

"DSA IR dezinformācija!" Musks rakstīja, atbildot kādai augstai ES amatpersonai.

"Eiropas Komisija piedāvāja X nelikumīgu slepenu darījumu: ja mēs klusi cenzētu runu, nevienam neko nesakot, viņi mums nesodīs naudas sodu. Pārējās platformas pieņēma šo darījumu. X nepieņēma," viņš apgalvoja.

ES augstākā digitālā amatpersona Tjerijs Bretons, arī X atteica: "Nekad nav bijis un nekad nebūs "slepens darījums". Ar nevienu."

Bretons tiešā vēstījumā Muskam piebilda: "Jūs varat izlemt, vai piedāvāt saistības vai nē... Tiekamies (tiesā vai nē).

Ilonai arī neiet
https://commission.europa.eu/strategy-an...ces-act_lv
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#15
Par cik CALIS IET UZ SAVS GALS JAU DRĪZ links uz DISCORD grupa Calistes no RR planetas - ir šajā forumā čatā lejā, un arī Cālis diskusijā https://sapratnesforums.freeforums.net/

DISCORD: PAREIZS IELUGUMS: discord.gg/942TRqD5

LINKS IR BEZTERMINJA
Atbilde
#16
(2024-07-18 14:09)Kundalini1 Raksta: LINKS IR BEZTERMINJA

No mārketinga viedokļa šāds paziņojums, ir draumsīgs - turklāt var izmantot neierobežotā skaitā - nav sensācijas. Vajag pēdejais ekskluzīvais piedāvajums, pēdejās stundas!  Big Grin Big Grin Big Grin
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#17
Citāts: Uzbrucējam paticis spēlēt spēles un būvēt datorus. Zināms, ka viņš pavadījis laiku spēļu platformā "Discord", taču uzņēmums paziņoja, ka nav atradis nekādus pierādījumus par uzbrucēju.
Tas par uzbrucēju Trumpim Wink un man tas ir papildus iemesls nepalielināt iesaistīti Discord saziņā!
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#18
Citāts:Zināms, ka viņš pavadījis laiku spēļu platformā "Discord"
Kurš muļķis to ir rakstījis? Discord nav "spēļu platforma", tas ir saziņas rīks.
Atbilde
#19
Autori: Rihards Plūme (Latvijas Radio ārzemju ziņu korespondents)
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/...u.a561983/

Vari spiest atradu kļūdu
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#20
Ance Tetere
‪@ancetetere.bsky.social‬
My X profile got blocked because I didn't give them my date of birth. ?

X tomēr nav twitteris Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)