Spotify
#1
Viens no mūzikas apraižu un dziesmu atskaņotājiem ir Spotify. Diemžēl, mums nākas uzsākt mūsu aprakstu par viņu ar sliktu ziņu:
Citāts:Vēlējāmies paziņot, ka informācija, ko ceturtdien nosūtījām tev uz e-pastu, nebija pareiza.
Mēs apgalvojām, ka abonementa cena mainīsies no 8,99 € mēnesī uz 9,99 € mēnesī, sākot ar tavu norēķinu datumu šajā mēnesī: septembris. Patiesībā tava abonementa cena mainīsies no 7,99 € mēnesī uz 9,99 € mēnesī, sākot ar tavu norēķinu datumu šajā mēnesī: septembris.
Ja nevēlies turpināt izmantot Premium, maksājot jauno cenu, tu vienmēr vari atcelt abonēšanu savā konta lapā. Ja rodas kādi jautājumi, šeit vari sazināties ar mūsu klientu atbalsta komandu.
Atvaino par neskaidrību radīšanu. Paldies, ka izvēlies klausīties ar Spotify, un ceram, ka turpināsi klausīties ar mums.
Man pat ir velme atteikties no Premiuma, nu vismaz uz laiku. Un man šķiet ka cenas celšanās ir saistīta bezjēdzīga kvantuma raidpārraižu hostēšanu, kas man pat īsti nav interesantas, vai vēl triviālāk nav laika klausīties.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)