Ķīnas Kiber Administrācija (CAC)
#1
Ja jūs nonākt saskarē ar kaut ko Ķīnisku, tad agrāk vai vēlāk jūs saskarsieties ar Cyberspace Administration of China.

2014. gada februāra reformu rezultātā tika izveidota Centrālā kiberdrošības un informācijas vadošā grupa.  SIIO tika pārveidots, lai kļūtu par Centrālās vadošās grupas galvenā biroja ārējo nosaukumu.[2] Turklāt tā nomainīja savu nosaukumu angļu valodā uz Ķīnas kibertelpas administrāciju, bet ķīniešu nosaukums palika nemainīgs.[1]

Lu Vejs, kurš bija CAC vadītājs līdz 2016. gadam, iepriekš bija Pekinas ĶKP Centrālās komitejas Publicitātes nodaļas vadītājs un pārraudzīja Interneta pārvaldības biroju, kas ir "milzīgs cilvēku darbs", kurā bija iesaistīti vairāk nekā 60 000 interneta propagandas darbinieku un divi miljoni citu darbinieku. ārpus algas. Tieši šī pieredze palīdzēja ĶKP ģenerālsekretāram Sji Dzjiņpinam izvēlēties Lu par CAC vadītāju.

CAC ir valsts interneta regulēšanas aģentūra Ķīnā. Tās funkcijās ietilpst noteikumu izstrāde, administratīvās licencēšanas un sodīšanas darbības.

2017. gadā CAC izdeva noteikumu, saskaņā ar kuru nepublisks kapitāls nedrīkst ieguldīt interneta ziņu vākšanā.

2022. gadā CAC izdeva pasākumus un vadlīnijas par drošības novērtējumiem pārrobežu datu pārsūtīšanai, cenšoties institucionalizēt datu pārsūtīšanas pārskatīšanas mehānismus (cenzūra).

Un es ar to saskaros, izskatot pavisam nevainīgu https://www.kwai.com/ piedāvājumu, kurš mani aizveda uz Hokongu, kur mīt viņa ipašnieks https://www.kuaishou.com/ , kam viena kāja jau ir Pekinā, un kas pieder CAC.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)