Atkritumi
#1
Jebkura cilvēka dzīvē rodas atkritumi. Atkritumi mūsdienās ir jāšķiro, lai viņus prātīgi varētu noglabāt. Un uz šobrīdi problemātiskie ir jeBIO atkritumi.

https://cleanr.lv/clean-r/pakalpojums/at...skirosana/

BIO
Bioloģiski noārdāmi atkritumi - sausas pārtikas paliekas bez iepakojuma un zaļie atkritumi, kas efektīvi pārstrādājami biogāzē vai kompostā
[Attēls: Virtuves_parpalikumi.svg] Dārzeņi un augļi (mizas, serdes)
[Attēls: Olu_caumalas.svg] Olu čaumalas, siers, biezpiens
[Attēls: Gala.svg] Jēla un termiski apstrādāta gaļa un zivis (t.sk. kauli un asakas)
[Attēls: Kafija.svg] Tējas un kafijas biezumi
[Attēls: Ziedi.svg] Griezti, novītuši ziedi
[Attēls: Lapas.svg] Koku lapas un nelieli zari (~2cm diametrā un līdz 50cm garumā)
[Attēls: Saknes.svg] Dārza augi, saknes, nezāles, stādi
[Attēls: Zale.svg] Nopļauta zāle 

[Attēls: bio_0.24-2.png]

Konteineris ir pagalmā, un ēdienu es gatavoju 4 stāva virtuvē. Man ir miza 4stāva virtuvē, un ko man ar viņu iesākt? Variants, ka katram atkritumu veidam ir savs atkritumu konteiners virtuvē, ir ļoti komisks. Uz šo brīdi atkritumu veidi ir 4, kas nozīmē ka man vajag 4 miskastes. Praktiski tas nozīme, ka es gatavošu ēst konteineru telpā! Kaut gan, es jau jo ģeniālās padomju virtuves esmu izveidojis netīrās velas mazgātuvi. Nu tad pievērsīsimies konteineram bioloģiskajiem atkritumiem: viņam ir jābūt ūdens necaurlaidīgam - jo atkritumi ir mitri, gaisa necaurlaidīgam - jo atkritumi ir smirdīgi un mehāniski izturīgs. Turklāt, atkritumu konteiners ir regulāri jāmazgā. Es esmu sajūsmā!
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)