Laipni gaidīti [LV|EU] Tornis, 28.sezona, kur jūs sagaidīs Antistasi Ultimate, uz Kujari kartes ar speciāliem NIArms All In One un AMF_AIO, kas šai sezonā pārstāvēs Franču militāro kultūru.
Frakcijas
Karojošās puses
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
2026-05-23 20:50 (This post was last modified: 2026-05-23 20:56 by LvSnor.)
Jauna informācija par mūsu tēliem šai mīsijā:
Also on May 22, it was reported that the Africa Corps conducted a patrol through the town of Aguelhok in the northern region of Kidal, alongside troops from the Malian Armed Forces (FAMa). The capital of Kidal was captured by the FLA in the first day of the offensive, and to this day it remains under their control, although the group’s militants rarely move inside it to avoid Malian and Russian strikes.
The patrol in Aguelhok raises serious questions about the FLA and JNIM ability to hold on into the territories they captured during their joint offensive.
In addition, major differences remain between the two groups. JNIM seeks to replace established state authority with a conservative interpretation of Islamic law, while the FLA was founded by several Tuareg movements based on its demands for the independence or autonomy of Azawad.
The FAMa and the Africa Corps could launch a large-scale counteroffensive to push back both JNIM and the FLA within a few weeks.
Tāpat 22.maijā tika ziņots, ka Āfrikas korpuss kopā ar Mali bruņoto spēku (FAMa) karavīriem veica patrulēšanu caur Agelhokas pilsētu Kidalas ziemeļu reģionā. Kidalas galvaspilsētu FLA ieņēma pirmajā ofensīvas dienā, un līdz pat šai dienai tā ir viņu kontrolē, lai gan grupējuma kaujinieki reti pārvietojas tajā, lai izvairītos no Mali un Krievijas triecieniem.
Patruļa Aguelhokā rada nopietnus jautājumus par FLA un JNIM spēju noturēties teritorijās, kuras viņi ieņēma kopīgās ofensīvas laikā.
Turklāt starp abām grupām joprojām pastāv lielas atšķirības. JNIM cenšas aizstāt izveidoto valsts varu ar konservatīvu islāma likumu interpretāciju, savukārt FLA dibināja vairākas tuaregu kustības, pamatojoties uz tās prasībām pēc Azavadas neatkarības vai autonomijas.
FAMa un Āfrikas korpuss dažu nedēļu laikā varētu uzsākt plaša mēroga pretuzbrukumu, lai atspiestu gan JNIM, gan FLA.
Mums galvenais neaizmisrt, ka galvenie ienaidnieki ir sarkanie.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
2026-06-12 9:59 (This post was last modified: 2026-06-12 10:02 by LvSnor.)
Sveiki,
Arma3 2026 gada pavasara sesijai ir pienācis Vasaras pārtraukums, kad uzradīsies gariem vakari. Vasaras pauzes sāksies 14. junijā un visticamāk būs līdz 13 jūlijam.
Mazliet par prettanku raķetēm Saeghe II, kuras ir mūsu bruņojumā šajā sezonā:
Citāts:The Saegheh ("Lightning" or "Thunder" in Persian; also spelled Saegre, Saeghe, Saeqeh, etc.) is any of at least eight completely separate Iranian weapons systems: a rocket-propelled grenade (RPG) warhead, an anti-tank guided missile family, a surface-to-surface rocket, a target drone family, an air-to-air missile, a claimed stealth unmanned aerial vehicle, a fighter jet, and an anti-ship cruise missile.
Saegheh ATGM
The first system, the Saeghe 1, is an Iranian reverse-engineered clone of the American M47 Dragon wire-guided SACLOS ATGM, introduced in 2001. It seems to have entered production in 2002. Iran later introduced the Saeghe 2, a more advanced variant with a tandem-warhead to defeat explosive reactive armor, and the Saeghe-4, with a thermobaric warhead. The Saeghe-1 weights 6.1 kilograms (13 lb) and can penetrate armor up to 500 millimetres (20 in). The 7.4-kilogram (16 lb) Saeghe 2 missile has a tandem warhead and can penetrate up to 760 millimetres (30 in) of armor. The Saeghe 1 & 4 65 to 1,000 metres (210 to 3,280 ft) and Saeghe 2 ATGMs have a range of 50 to 1,500 metres (160 to 4,920 ft).
Despite being essentially obsolete, Saegheh anti-tank guided missiles have been exported to Syria, Hezbollah, and Shia militias in Iraq. The Saeghe 1 and Saeghe 2 were in production and service as of 2011, though they were not widely deployed. The Saeghe ATGM is easy to aim thank to SACLOS IR wire-guided and in Iranian service it appears to be limited to IRGC and rapid response forces.
Mēs varētu viņas iesaukt par Zibensraķetēm Un jā, spēles ietvaros viņas strādā līdzīgi kā "Metiss": raķete lido tur, kur mēs turam tēmekļa krustu. Ir tikai 2 nianses:
1) raķete ir smagnēja un sākumā stipri velk uz leju, tāpēc ir vēlams viņu sākumā izšaut drusku uz augšu, un tēmekļa krustu nolaist lejā uz mērķi vien tad, kad raķete jau ieskrējusies.
2) paliek jautājums par efektivitāti, es testējot uz T-72 no tā paša moda panācu vien kāpurķēdes bojājumu, tiesa, ekipāžnieki izkāpa ārā.
( 1:28)hobbit_lv Raksta: Mazliet par prettanku raķetēm Saeghe II, kuras ir mūsu bruņojumā šajā sezonā:
Citāts:Saegheh ATGM
The first system, the Saeghe 1, is an Iranian reverse-engineered clone of the American M47 Dragon wire-guided SACLOS ATGM The Saeghe ATGM is easy to aim thank to SACLOS IR wire-guided and in Iranian service it appears to be limited to IRGC and rapid response forces.
Mēs varētu viņas iesaukt par Zibensraķetēm Un jā, spēles ietvaros viņas strādā līdzīgi kā "Metiss": raķete lido tur, kur mēs turam tēmekļa krustu. Ir tikai 2 nianses:
1) raķete ir smagnēja un sākumā stipri velk uz leju, tāpēc ir vēlams viņu sākumā izšaut drusku uz augšu, un tēmekļa krustu nolaist lejā uz mērķi vien tad, kad raķete jau ieskrējusies.
2) paliek jautājums par efektivitāti, es testējot uz T-72 no tā paša moda panācu vien kāpurķēdes bojājumu, tiesa, ekipāžnieki izkāpa ārā.
Jāsecina, ka visai neviennozīmīgs ierocis.
Nu mēs neesam Arma3 redzējuši Eryx vai Shershen-Q, kas būtu analogs. Un mūsu modā, man liekas, ka Saegheh2 lokojas.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs