[LV|EU] Tornis 4 sezona
#11
4. sezona misijas īpatnību dēļ ir izvērtusies par reālu gaļinieku. Mēs skrienam, mirstam un atkal skrienam, mirstam un atkal skrienam.

Nu labi, "mirstam" ļoti nosacīti, jo šobrīd, ja vien mums līdzi ir boti un nesanāk pavisam bezizejas situācijas (es uz šo brīdi tādas esmu piedzīvojis apmēram divas trīs), tad spēlētājs (un viņa boti) de facto kļūst nemirstīgi un lai kā tevi arī nesašautu, tā ir tikai sīka neērtība, jo gandrīz vienmēr blakus būs savi boti, kas atkal pacels tevi augšā un varēsi turpināt skriet un mirt Big Grin

No vienas puses, tāda fīča, protams, ir patīkama, jo aiztaupa ņemšanos ar respauna mašīnām, HALO lēcieniem un tamlīdzīgi. No otras puses, tas nokauj jebkādu reālismu un ieaudzina spēlētājos absolūti pohujismu attiecībā uz to, nošaus viņu vai nē ("ai, boti tāpat piecels augšā") - jo nomirt pavisam (līdz respaunam) var tikai tad, ja visi spēlētāja grupas boti arī ir sašauti un tuvumā nav citu spēlētāju, kas varētu pacelt augšā vismaz vienu. Kas savukārt nozīmē to, ka aizvien mazāka nozīmē paliek plānošanai un veselajam saprātam, to aizstājot ar banālu "nomētāšanu ar līķiem".

No otras puses, ņemot vērā to, cik šī misija labprāt spawno pretinieka bruņutehniku, un ar kādiem spēkiem (un cik ātri) tā organizē pretuzubrukumus pēc zonas ieņemšanas, varbūt ka savādāk tā nemaz nebūtu spēlējama gandrīz principā.

Tādas filozofiskas pārdomas par 4. sezonu salīda galvā.
Atbilde
#12
Nu "gaļinieka" raksturu nosaka liberation scenārijs. No otras puses, pateicoties individuāliem punktiem, vairums no mums ir tehnoloģiski atpalikuši kāmji. Opfor spēki sen par aizsardzības mugurkaulu ir izvēlējušies Angaras un Varšavjakus, kas ir ļoti reālistiski. Savukārt mūsu, zilā puse, var atsist krievu tanku ķēdes, ar kājniekiem, jo pamatā jau uz katru punktu ir vismaz 3 līdz 5 tankiem, kas mums sagādā problēmas. AA boti ļoti labi notīra debesis, ja viņiem ir kaste pa rokai. Bet to ko nošauj boti, tie ir tie punkti, kas netiek spēlētājam, un tur spēlētājus tehnoloģiskā kāmja līmenī. No otras puses, mums ir sliktā pieredze Startis, kur varēja visu izskraidīt, un neuztraukties par loģistiku.
Kopumā spēle iet savu dabīgo gaitu. Smile

Nu Arma3 arī  ir rainbow 6 operācijas, kur vajag "Kerča stila" filosofiju Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#13
Citāts:u "gaļinieka" raksturu nosaka liberation scenārijs.
Jā.
Citāts:No otras puses, pateicoties individuāliem punktiem, vairums no mums ir tehnoloģiski atpalikuši kāmji.
Augstākā pakāpe, šķiet, nupat jau visiem ir. Kas attiecas uz ammo punktiem, tad tur ir drusku atkarīgs. Ja spēlē ar kājniekiem, tad šo punktu netrūkst (jo viņi praktiski netērējas), bet es pieņemu, ka ja pērk tehniku, tad viņi var tērēties ātrāk nekā nākt klāt.

Un te nu ir tāda dilemma, jo ar plikiem kājniekiem pret tehniku ir grūti. Jā, ja operāciju zonu var pārskatīt no kalna, tad AT kājnieki tankus var izsist gana labi, pilsētas ielās tas notiek stipri sliktāk prettanku ieroču īpatnību dēļ, savukārt sava tehnika īsti neder, lai iztīrītu ēkas...

Un vispār jau tajā Liberation, ko mēs savulaik pabeidzām, bija līdzīgi, tikai tur tanku problēmu mēs risinājām ar helikopteru un saviem tankiem.
Citāts:Varšavjakus
Varsukus, jeb "Āpšus" Big Grin https://armedassault.fandom.com/wiki/T-100_Varsuk
Citāts:AA boti ļoti labi notīra debesis, ja viņiem ir kaste pa rokai.
Jap, kaste rullē. Kopumā, kājnieki + kaste + transports ir gana dzīvelīga un efektīva kaujas vienība,
Citāts:Nu Arma3 arī ir rainbow 6 operācijas, kur vajag "Kerča stila" filosofiju
Protams.
Atbilde
#14
Kopumā ideāla triecienvienība būtu 2kajnieku desanti:3AT, 2AA,2mediķi, 1 ložmetējs un Tu Rembo. ? Un viena Tanku vienība, kas tiek galā ar tankiem.
Atbilde
#15
Es pēdējā laikā ņemu 4xAT, 1xAA, 1xložmetējs (heavy gunner), 1xmediķis un es - inženieris ar MXM. Transports - Gazele plus arsenāla kaste, ko iekrauj un izkrauj pēc vajadzības.
Atbilde
#16
jauns restarts un jauna informācija.

[Attēls: 20201207225847-f0431ca7-me.jpg]

Pirmais uzdevums pabeigt Molosas atbrīvošanu un tad no Austrumiem uz Rietumiem.

Rezerves kopijas:


Attached File(s)
.7z   2020.12.05 server.vars.Arma3Profile.7z (Size: 17,45 KB / Downloads: 353)
.7z   2020.12.07server.vars.Arma3Profile.7z (Size: 18,43 KB / Downloads: 349)
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#17
Lielā lidosta atkal pretiniekam? Es nezinu kā ir celšanos, bet lidmašīnas, cik zinu, var nolaisties tikai lielajā lidlaukā. Droni varbūt arī kur citur.
Atbilde
#18
Nu šovakar paspēlējām sesijas formātā. Spēle palikusi smaga spēlēšanai. Divi nejauši spēlētāji, pieslēdzās uz Athiras uzbrukumu un beidza ar -20 un -30 punktiem (nejaušām noklapēja manu panzer bruņumašīnu), kas noteikti sabojāja jebkādu iespaidu par spēli. Nu tādi nejauši spēlētāji Liberation nobeigumā nespēj izbaudīt spēli. Smile. Palicis tikai robs Laka, kad jau drošāk varēs prognozēt no kurienes gāzīsies atbildes armādas. Ir problēmas ar TS. Liekas vienīgais iemesls Ddos uzbrukumiem, varētu būt ka kādam puikiņam, kas izmanto TS ir "trojanu audzētava" apzināta vai neapzināta, to grūti pateikt. Un, es domāju, kā šādā sesiju variantā mēs turpināsim līdz galīgai uzvarai. Smile

Arī klienta datori jūt, ka kaut ka smagi iet.


.log   server_console_5329.log (Size: 13,94 KB / Downloads: 346)


.7z   2020.12.27_server.vars.Arma3Profile.7z (Size: 21,63 KB / Downloads: 353)
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#19
Ir labā un ir sliktā ziņa. Kavala ir atbrīvota (šausmīgi smaga kauja). Sliktā - RX versijā trigera par galvapilsētām nav. Spēlējam tālāk Smile

https://forums.bohemia.net/forums/topic/...ration-rx/
Atbilde
#20
Nu ceturtā sezona ar steigu tuvojas savam nobeigumam. Altis kartē palikušas tikai 14 sarkani punktiņi, bez ievērojamām pilsētām.

[Attēls: 20210103040341-180a0aeb-me.jpg]

Principā RX kartei ir atrasta pieeja. Un pārējā jau ir tikai ražošana. Un kādreiz visam pienāk gals ...


.7z   2021.01.03_server.vars.Arma3Profile.7z (Size: 23,5 KB / Downloads: 331)


.log   server_console_5382.log (Size: 13,71 KB / Downloads: 325)


.log   mpStatistics_5382.log (Size: 3,15 KB / Downloads: 346)

Mazliet mistika ir tas pēdējais logs MP, ko tur serveris uzksaita ???
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)