eDomination
#11
Īstenībā jau tas edoma dzinējs ir ar gļukiem.  Otrs variants, mūsu reğina adminis ir, tas latvietis, kas ir elietuvas ārlietu ministrs. ? Jebkurā gadījumā man tā spēle sāk likties pa stulbu. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#12
Man domāt, šobrīd lielākā problēma attiecībā uz pārskatāmu nākotni ir naudas deficīts, cik nu es to redzu no savām pozīcijām. Jo: ok, es šobrīd naudu dabūju algas formātā par darbu, bet tā ir fiksēta summa dienā un būs pieejama tikai tikmēr, kamēr darba devējam būs man ko maksāt. Savukārt no manis prom nauda ir nodokļu formā: kapeikas ienākumu nodokļos un par 1 naudiņu par katru sava uzņēmuma darbināšanu. Respektīvi, pilsoņu rokās esošās naudas daudzumam ir tendence lēnām, bet nenovēršami samazināties.

Un tas liek jautāt, kāds ir veids, kādā mēs naudu no valsts kases varam dabūt atpakaļ? Pie nosacījuma, ka tirgus ir miris un uz ienākumiem no lietu pārdošanas tajā diez ko cerēt nevar?
Atbilde
#13
Daži aprēķini skaļā balsī Big Grin

Ja es pareizi saprotu, tad bāzes enerģija šajā spēlē ir 500. Ar savām Q2 un Q3 mājām tuvākās nedēļas vai vairāku laikā es to droši vien varēšu pacelt līdz kādiem 750 enerģijas punktiem.

Paliek jautājums, cik reizes dienā var paspēt atjaunot enerģiju... varētu būt, ka stundas laikā atjaunojas visi 500? Ja tā, tad dienas laikā pilnībā atjaunot enerģiju uz pārtikas rēķina varētu aptuveni reizi pusotrā stundā, tad pieņemot, ka intensīvi spēlē no 10 rītā līdz pusnaktij, tātad kopā 14 stundas, sanāk apmēram 10 enerģijas atjaunošas cikli, jeb 7500 enerģijas vienību.

Ja rēķina, ka es šobrīd ražoju Q3 pārtiku un pašā tuvākajā laikā diez vai kaut kas pēc būtības mainīsies, tad lai spēlētu uz pilnu klapi, man būtu jāsaražo 7500/6 = 1250 Q3 pārtikas dienā. LOL, šobrīd es no šī plāna atpalieku gandrīz 3x, nu labi, izdarīsim korekcijas uz to, ka es dienā izeju mazāk ciklu un nesteidzu vienmēr iztērēt enerģiju, tiklīdz tā ir sasniegusi maksimumu.

Un tomēr, līdz pilnīgai pārtikas pašpietiekamībai vēl patālu.
Atbilde
#14
[Attēls: 2021-11-10-10-50-18-e-Dominations-Free-O...y-Game.png]

Rekur mana ražosanas varēšana uz šo brīdi Smile Bet ir problēmas ar mājām, tur vajag pack Q1+Q2+Q3 Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#15
Izskatās, ka katru dienu var mazliet atšķirties izejvielu patēriņš un gatavās produkcijas apjoms. Svārstības ir nelielas, bet ir.

Un spēle riktīgi pavelk uz alkatību, tiklīdz es ieraugu, ka man sāk iekrāties izejvielas kaudzēs, es uzreiz iztērēju lieko zeltu jaunos fabrīķos, lai tās izejvielas pārstrādātu. Plāna ekonomika līdz ar to diez ko nedarbojas Big Grin

Edit: plus, dzīvi vēl var "sarežģīt" haļavnie darbinieki, kurus tev kā zibens no skaidrām debesīm var iedot kā balvu par kāda kvesta izpildi...
Atbilde
#16
2 x Enerģijas līmeņus, ko uzkrāj nodrošina aktivizētās mājas.
Pārējais kā: https://www.edominations.com/en/article/...mium-items
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#17
[Attēls: 2021-11-26-12-00-13-e-Dominations-Free-O...y-Game.png]
Nu man tā ražosanas attīstība iebremzeja, bet es izveidoju "pagrīdes ražotni" militārajā organizācijā nebaltai dienai. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#18
Nu es šobrīd esmu apstādinājis pārtikas ražošanu pilnībā (par laimi, man ir rezerves visdrīzāk gana ilgam laikam), visdrīzāk ka apturēšu vai vismaz sašaurināšu arī māju ražošanu, un ražošu/modernizēšu tikai ieročus.

Lai vai kā, bremzējošais faktors īstermiņā ir menedžera nodoklis, ilgtermiņā - zelta deficīts.
Atbilde
#19
Kapēc LV virtuālais tirgus galīgi apsīcis? Ieročus arī vairs nevar nopirkt vietējā tirgū.. Undecided
Atbilde
#20
Nespēj pieražot...
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)