Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2024. gada 8. jūnijā
#10
(2024-04-06 12:36)Zigfrids Raksta: Es, savukārt, Nilu uzskatu par pagaidām vienīgo no visa tā bara, kurš ir pierādījis sevi kā cienīgs saņemt jebkādus labumus un atvieglojumus, jo praktiski sevi ir pierādījis darbā, nevis kā visādi ījabi un kalnietes - izkliedzot lozungus desmitiem gadu garumā.

Nu manā balsojumā par Saskaņu ir jāņem vērā vēsturnieks ierobežojums - tās bija pirmskara velēšanas. Vēl Lukašenko nebija izdzenājis savus vēlētājus un KF federācija nebija ķērusies pie krievu pensionāru likvidēšanas aiz sava valsts robežām. Un Nils piedalījās SPD grupas balsošanas mašīnā. Par Andri gan neko nespēju komentēt, kaut arī Nils viņu ievilka parlamentā. Bet vēsturiskais lūzuma brīdis, padarīja prokrievisku nostāju paudošos par šaubīgiem. Un ja neiet vairs runa tikai par tavu politisko nostāju, bet par morālās atbildības uzņemšanos par Putina armijas nogalinātajiem krievu pensionāriem Mariopolē, Kijevā un Harkovā - es nevēlos lai tas būtu jebkā saistīts ar mani. Un Nils ir sasmērējies ar Putina režīmu, un pat smukā Olga ar, liekas seksuāli, simpātisko uzvedību neatmazgās no Putisma kara noziegumu nokrāsas, proti, paliek šauras marginālas nacionālistiskas krievu interešu aizstāvība. Proti, es smagi apšaubu, ka šī viņa nostāja atbilst SPD globālajām nostājām. Savukārt, par ko citu balsot Latvijā, es patiesi apgrūtinos ieteikt. Ja būtu iespēja balsot par Somijas SP, es balsotu par viņas kandidātiem, bet likums to nepieļauj.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Eiropas Parlamenta vēlēšanas 2024. gada 8. jūnijā - LvSnor - 2024-04-06 16:10

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)