Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Citāts:Uz šo krievi atbild par 8 gadiem kopš 2014. gada, un zināma loģika tur ir. Kā saprotu, 2022. gadā KF aktualizēja jautājumu par to, ka DTR un LTR teritorijās tiek iznīcināti tautieši, un dara to Ukrainas bruņotie spēki.
Zināma loģika tur ir, bet tikai zināma:
1. Ko tad KF gaidīja tos 8 gadus? Un visu šo laiku pat neatzina LDTR?
2. Kā tur bija, cik vidēji statistiski gāja bojā Donbasa iedzīvotāju (Ukrainas karaspēka veikto bombīšanu rezultātā) gadā periodā kopš aktīvā kara beigām līdz nākošā aktīvā kara sākumam? Nu, piemēram, periodā 2016-2021? Labi ja pārdesmit cilvēku gadā? Ok, bez šaubām, tas joprojām ir slikti, bet man ir ļoti nelabas aizdomas, ka kopš 2022. gada februāra nāves pļauja Donbasā bija reizes, ja ne kārtas lielāka - pirmkārt jau sākot ar mobilizētajiem vīriešu kārtas LDTR iedzīvotājiem, starp kuriem bojāgājušo visdrīzāk ir tūkstošiem kā minimums, ja ne desmitiem tūkstošu.

Es esmu gatavs piekrist, ka karš bija iecerēts Krievijas [elites] stratēģisko plānu īstenošanai - tas jā. Bet Donbasa iedzīvotāju liktenis tur visiem bija pie pakaļas, un ja skaita summāro zaudējumu (cilvēku dzīvību un materiālo vērtību) izteiksmē, kad "speciālā operācija" viennozīmīgi ir ar destruktīvu zīmi.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - hobbit_lv - 2024-08-02 22:21
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)