2026-05-09 21:39
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
|
Odiseja (2026)
|
|
|
| Ziņas šai virtenē |
|
Odiseja (2026) - LvSnor - 2026-05-09 21:39
|