[LV|EU] Tornis, 28.sezona
#7
( 1:28)hobbit_lv Raksta: Mazliet par prettanku raķetēm Saeghe II, kuras ir mūsu bruņojumā šajā sezonā:

Citāts:Saegheh ATGM

The first system, the Saeghe 1, is an Iranian reverse-engineered clone of the American M47 Dragon wire-guided SACLOS ATGM The Saeghe ATGM is easy to aim thank to SACLOS IR wire-guided and in Iranian service it appears to be limited to IRGC and rapid response forces.
https://en.wikipedia.org/wiki/Saegheh

Mēs varētu viņas iesaukt par Zibensraķetēm Smile Un jā, spēles ietvaros viņas strādā līdzīgi kā "Metiss": raķete lido tur, kur mēs turam tēmekļa krustu. Ir tikai 2 nianses:
1) raķete ir smagnēja un sākumā stipri velk uz leju, tāpēc ir vēlams viņu sākumā izšaut drusku uz augšu, un tēmekļa krustu nolaist lejā uz mērķi vien tad, kad raķete jau ieskrējusies.
2) paliek jautājums par efektivitāti, es testējot uz T-72 no tā paša moda panācu vien kāpurķēdes bojājumu, tiesa, ekipāžnieki izkāpa ārā.

Jāsecina, ka visai neviennozīmīgs ierocis.

Nu mēs neesam Arma3 redzējuši Eryx vai  Shershen-Q, kas būtu analogs. Un mūsu modā, man liekas, ka  Saegheh2 lokojas.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
[LV|EU] Tornis, 28.sezona - LvSnor - 2026-05-15 19:49
RE: [LV|EU] Tornis, 28.sezona - LvSnor - 17:46

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)