0:32
Nu, re. Labi, ka atgādinājāt par sevi, - kaut kas ne visai sakarīgs ienācis e-pastā. Biju par jums pavisam aizmirsis. Daudz ūdens aiztecējis. Latvijas info telpa man kļuvusi pagalam neinteresanta, - esmu šo "valsti" savā prātā un attiecībā pret to norakstījis kā neveiksmīgu un neizdevušos projektu, tāpēc nekāds lielais sarunu biedrs acīmredzot nebūšu.

