Zigitis saka ...
#1
Nu, re. Labi, ka atgādinājāt par sevi, - kaut kas ne visai sakarīgs ienācis e-pastā. Biju par jums pavisam aizmirsis. Daudz ūdens aiztecējis. Latvijas info telpa man kļuvusi pagalam neinteresanta, - esmu šo "valsti" savā prātā un attiecībā pret to norakstījis kā neveiksmīgu un neizdevušos projektu, tāpēc nekāds lielais sarunu biedrs acīmredzot nebūšu.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Zigitis saka ... - Zigfrids - 0:32
RE: Zigitis saka ... - LvSnor - 1 stunda ago

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)