eRepublik
#3
https://www.erepublik.com/en/article/lat...ze-2773574

Citāts: Iepriekšējais uzstādījums par reālu karu reizi mēnesī diemžēl nav piepildījies, jo (1) mēs nespējam šajā brīdī ģenerēt tādus zelta ieņēmumus komūnas līmenī lai šādu ambīciju apmierinātu un tādēļ, jo (2) Code valstis konstanti ir nonestas no kartes – pat meklējot ir sarežģīti atrast kādu mērķi(pat ja izņem ķeksīti pie filtra “reālistisks”). Ir grūti spriest par to, kas notiks, bet visas indikācijas liecina, ka pēc Black Friday atlaidēm Code varētu mēģināt dot nopietnu prettriecienu un lietām vajadzētu palikt asākām un neprognozējamākām. No savas puses mēs diemžēl neko šajā sakarā nevaram ietekmēt, kā vien fermot zeltu, pirkt EB, un gatavoties, jo karš agrāk vai vēlāk būs – uzbruksim mēs vai uzbruks mums.

Citāts: Lai gan globāli lietas ir sasniegušas nelielu stagnācijas fāzi dēļ Code nespējas pretoties kaujas laukā, mēs esam spējuši un turpinam sakārtot infrastruktūru, lai spēlētāji varētu brīvi pielāgot savu spēles stilu, bet spēlētājiem vajag arī nākt pretī un aktivizēties. Nākošais solis būtu kaut kāda līmeņa koordinētības sasniegšana, bet saprotams, ka šis ir sarežģīts temats, kuru nāksies apspēlēt laika gaitā, jo ir saprotams ka ļoti daudziem ir citas RL prioritātes mainījušās. Šajā brīdī labākais ko mēs varam darīt ir gatavoties. Kaujas būs.

Cieņā,
AunsxOM

Nu tā kā mūs izmeta no edomination, es ieteiktu atgriezties erepublikā ar jauniem kontiem, jo ar laiku arī jūs kļūsiet gana stipri, lai iekarotu cieņu un atzīšanu. No otras puses, erepublikā notiek, kā es saucu eAuniņa atmoda - nu principā pēc bronzas hokejā, lietas sāka organizēt Auniņš (kas visticamāk ir ezoba simbols, par kādiem pārgudriem ciņu biedriem). Kā jau jūs atceraties, mans profils ir augšā. Es esmu auniņa partijā - https://www.erepublik.com/en/party/riita-puuces-5226/1 - " Partija jauno spēlētāju atbalstam un izaugsmei! Rīta pūcēnu galvenie principi: patriotisms un demokrātija. Partijas dibinātāji: casadeli, draivis, josefinx " Casadeli gan jau atceraties edmonination. Militarājā vienībā RTU esmu kopā kefirpuika un Murcianos.

Papildus iespēja ir arī mobilā telefona klients, kas pieejams androīdam: https://play.google.com/store/apps/detai...erpkmobile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
eRepublik - LvSnor - 2021-10-09 19:38
RE: eRepublik - LvSnor - 2021-10-26 22:34
RE: eRepublik - LvSnor - 2023-11-01 23:52
RE: eRepublik - LvSnor - 2024-04-22 22:27
RE: eRepublik - LvSnor - 2024-07-18 15:33
RE: eRepublik - LvSnor - 2024-07-18 16:27

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)