Krievijas federācijas - Ukrainas karš
#61
Un otra lieta, ko cilvēki nepamana: jau sākot ar 2014. gada jezgu (t.i. ar Krimas un Donbasa zaudēšanu), un vēl jo vairāk tagad dēļ kara, Ukrainā (t.i. teritorijā, kuru kontrolē Kijeva) tikai un vienīgi samazinās nosacīti "prokrieviskā" elektorāta īpatsvars: ja vēl 2005. un 2010. gada vēlēšanās balsis starp "prorietumnieciskajiem" un "prokrieviskajiem" dalījās gandrīz vai 50:50, tad tagad līdz ar "prokrievisko" reģionu zaudēšanu un karu Ukrainā (t.i. Kijevas kontrolētajā teritorijā) viennozīmīgi dominēs "prorietumnieskās" vēsmas. Bet nu tur nevar neatzīmēt, ka Krievija šajā gadījumā smagi iešāva pati sev kājā.

Precīzi tas pats process, kas ir noticis LV pēdējos ~ 40 gados, tikai sākuma stadijā.
1. fāze - eiforija. Oi, Latvija atgriežas Eiropā, nu tik būs Eiropas algas, pensijas, dzīvosim kā Vācijā, brīvs tirgus, utt.
2. Fāze - neizpratne. Lūžņos sagriezta zvejas flote, likvidēta cukurrūpniecība un gandrīz visa pārējā rūpniecība, lauku izmiršana, jo zeme pieder dāņiem, zviedriem, utt., kuriem vairāk par 5 strādniekiem lauksaimniecības lieluzņēmumā nav vajadzīgi jeb citiem vārdiem pamatnācijas dzimstību gandrīz par 100% regulē no ārvalstīm, utt.
3. fāze - "prorietumnieciskuma" mazināšanās, varas represijas pret tiem, kuri "grib atpakaļ pie Krievijas", vēļēšanu rezultātu viltošana, ielikteņi pie varas, varas darbība 100% ne "vēlētāju interesēs", sabiedrības sašķeltība, utt.

Nu, ja ukraiņi par visām varītēm grib, lai taču tiek viņiem. Būs ES vismaz viena valsts, uz kuras fona kariņi ar levitiem varēs rādīt LV "sasniegumus", ja, protams, mūsu "talantīgie" un "viedie" vadīkļi nepacentīsies, un nepa@irsīs sacensībā arī ar Ukrainu. Smile
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Zigfrids - 2023-07-06 11:39
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 14:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)