Krievijas federācijas - Ukrainas karš
#1
Tā sakot, par kara iemesliem kalpoja Doneckas un Luganskas tautas republiku skaudrais liktenis.
Citāts
Citāts:While Ukrainian political clowns entertain the international community, Kiev forces use the moment to impact all the damage what they can to DPR and LPR while the Russians have not really deployed troops there.  According to reports, the Ukrainian military launched over 5,000 shells of various types on targets in Donbas. It uses heavy weapons, larger caliber mortars and artillery. Over 120 cases of the ceasefire regime violations have been reported by DPR and LPR during the last 24 hours.

Un protams, ne tikai viņš, bet arī visu laiku esošā Krievijas nostumšana 3 plāna lomās un ignorēšana. Kaut gan pirmajam valstīm ar izgāja Afganistānā komiski. [Attēls: wink.gif]

Tagad kad Krievijas federācijas militārie spēki ir veikuši acīmredzamu militāru eskalāciju, ož pēc tribunāla par noziegumiem pret cilvēcību.
Citāts
Citāts:"В результате ударов российских вооруженных сил выведены из строя 74 наземных объекта военной инфраструктуры Украины. В том числе 11 аэродромов военно-воздушных сил, три командных пункта, пункт базирования военно-морских сил Украины", - сказал Конашенков.
Также уничтожено 18 радиолокационных станций (РЛС) зенитных-ракетных комплексов ПВО С-300 и "Бук - М1", добавил представитель Минобороны.

Citāts
Citāts:"В воздушно-космических силах России в результате ошибки техники пилотирования потерпел аварию штурмовик Су-25", - заявил Конашенков на брифинге по ситуации на Украине.

Un tās ir ziņas no optimistiskās puses, bet nekas tāds nav sagaidāms 21.gs Eiropā. Un tagad mēs gaidām kad ASV prezidents Baidens teiks savu runu par godu šiem notikumiem. Uz šo brīdi normāli ir būt šokā, un ja tu tāds neesi, ir vērts padomāt vai Tev nevajag griezties pēc padoma pie psihiatra. Bet laiks vienmēr noliek visas lietas pareizajā vietā? Un kādi vispār būtu reālistiskākie varianti? Bet tikmēr karš turpinās...
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Forumotajs - 2022-02-24 21:27
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)