arma.lv serveris
#4
Citāts:Par modu laicīgu nesagatavošanu liels akmens mūsu lauciņā, jo cik saprotu Jūs vel dienu iepriekš itkā visu testējāt (es nemaz nebiju planojis nākt)
Mēs testējām ttikai TFAR - jo tur ir drusku lielāks gemors ar uzstādīšanu + atcerēšanos kā jālieto (jo lietots nebija kādu laiku un attiecīgi piemirsis). Pārējie modi jau vairāk ir no sērijas "nokačā un gatavs ir", izņemot vienīgi Enhanced Movement", kur droši vien arī ir papildus konfigurācija (kurai es savukārt esmu par slinku un es viņu nelietošu ja vien kāds mani nepiespiedīs ar varu Big Grin).
Citāts:Par respawn punktu, ideja nav slikta, bet bez pastavīgās Galvenā iejaukšanāš nav normāla un izjauc visu noskaņu. Lidz ar to, visdrizāk būtu forši, ja tomēr kāds nomirst lidz galam, tad viņš automatiski vai nu "respawnojas" pēc veiksmīgi pabeigta uzdevuma punka, vai nu tiek aizmests uz tuvāko "slimnīcu" vai "aptieku". No kurienes viņu savāc squad biedri vai viņš pats skrien.
No savas misijas editora diletantiskās pieredzes es gan te piekomentēt, ka problēma faktiski ir nevis pašā respaunā, bet gan tajā, kā respaunējies spēlētājs nonāk atpakaļ lokācijā, kurā atradās/vai šobrīd atrodas izdzīvojušie biedri. Un te to variantu nemaz tik daudz nav:
  • Kā mēs zinām, Liberation scenārijā (un varbūt vēl kaut kur) ir HALO JUMP, kas lieliski atrisina šo problēmu. Diemžēl es personīgi nezinu, kā viņu uztaisīt Big Grin
  • Vietā, kur spēlētājs respaunojas, ir pieejams [tukšs] transports. Atkal, šis ir tā vai savādāk realizēts populārajās LIELAJĀS misijās, caur garāžu vai iespēju mašīnu nopirkt/nozagt Big Grin , bet savā kaktu editora līmenī arī es esmu pie šī iesprūdis.
  • Savu zonu un Fast Travel starp tām opcija. Tipa, no atdzimšanas respauna fast travelojies vai atdzimsti tuvākajā zonā, un tad jau no tās VARBŪT var arī ar kājām atskriet Smile
  • Pusvariants no iepriekšējā, ka uz aktīvas misijas brīdi ir pieejams "dinamiskais" pagaidu respauna/fast travela punkts.
Nu tie pa lielam ir varianti, kas ir redzēti dažādās LIELAJĀS misijās, kuras esam spēlējuši (vai redzējuši jūtūbē Big Grin ). Redz no lietotāja viedokļa viņas ir saprotamas, ir pietiekoši loģiskas un vienkāršas lietošanā, a vot no misijas taisītāja viedokļa viņas vairs nav nemaz TIK vienkāršas.

Vispār variants ar "slimnīcu" arī nav pavisam pretrunā un ar fizikas likumiem un veselo saprātu Smile
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
arma.lv serveris - Forumotajs - 2023-01-25 23:04
RE: arma.lv serveris - hobbit_lv - 2023-01-29 14:01
RE: arma.lv serveris - LvKafija - 2023-01-29 15:07
RE: arma.lv serveris - hobbit_lv - 2023-01-29 15:55
RE: arma.lv serveris - Forumotajs - 2023-01-29 17:29
RE: arma.lv serveris - LvKafija - 2023-01-29 17:41
RE: arma.lv serveris - hobbit_lv - 2023-01-29 18:00
RE: arma.lv serveris - Ilgmārs - 2023-01-29 18:45
RE: arma.lv serveris - Kagors - 2023-01-29 22:45

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)