Paštaisīta PvP misija?
#1
Es te spēlējos ar domu uzbliezt samērā milsimisku PvP (t.i. spēlētāji pret spēlētājiem) paštaisītu misiju.

Ideja ir sekojoša:
  • Ir divas spēlējamas puses, kur katrai pusei vajag minimums 2 spēlētājus onlainā.
  • Katrai pusei ir 2 pamatelementi: 1 izlūkošanas elements un 1 spēka pastiprinātāja elements (kaujas lidmašīna vai mīnmetējs).
  • Praksē tas izskatās tā: puse A bāzējas mazās salas (Stratis) lidlaukā, tās minimālais sastāvs ir izlūkgrupas komandieris un lidmašīnas pilots. Puse B bāzējas salas teritorijā, tās minimālais sastāvs ir puses komandieris (kura uzdevums ir nogādāt no random spawn punkta munīcijas mašīnu līdz random spawnotam mīnmetējam) un arī izlūkgrupas komandieris. A puses lidlaukā arī ir munīcijas mašīna, degvielas mašīna un remontmašīna. Abu pušu uzdevums ir iznīcināt pretinieka puses munīcijas mašīnu - principā, pamatā tieši šim nolūkam abām pusēm ir "spēka pastiprinātāja" elements.
  • Katrai pusei ir savs respawns un uz Alive bāzēts transporta atbalsts, nokļūšanai atpakaļ kaujas zonā. Pusei A tas varētu būt helikopters, pusei B - mašīna(s).
  • Es no savas puses redzu no misiju notiekošu naktī, kur B pusei bez izlūkgrupas ir arī vairākas kājnieku grupas, kuras B puses komandieris var vadīt caur High Command interfeisu. A pusei nakts redzamība būtu pieejama visiem, B pusē - tikai spēlētājiem, bet ne AI.

Kopumā, tas ož pēc pamatīga "staigāšanas simulatora", jo visdrīzāk, ka šajā misijā būtu ļoti daudz pārvietošanās un samērā minimāla šaudīšanās - jo kā vienai, tā otrai izlūkgrupai neplānota iesaistīšanās kontaktā nozīmētu praktisku izgāšanos pamatuzdevuma izpildē, un faktiski visa galvenā šaušana balstītos pirmkārt jau uz "spēka pastiprinātāju" elementu pleciem.

Pamatjautājums ir, vai kas šāds varētu būt interesants vēl kādam, ne tikai man? Big Grin
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Paštaisīta PvP misija? - hobbit_lv - 2023-05-28 23:38

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)