Latvijas viedokļu līderi
#20
(2023-08-01 19:13)Zigfrids Raksta:
Citāts:Vareni, vareni ... tādā garā turpināt, tagad pastāsti par Baltkrieviju, Ungāriju Savādāk beigsi kā Gobzems, vientuļš un pamests Norvēģijā.
Kādā ir tava versija kāpēc Gobzemu ņēma galvā tikai margināļi? Un mani patiesi interesē tavs viedoklis par korupciju Baltkrievijā, Krievijas federācijā, Kazahstānā un Armēnijā. Tev manāmi ir sasāpējis jautājums par korupciju visās malās. Un tev ir pilnīga taisnība, korupcija ir visās malās. Iedomājies Ķīnas Tautas republikā ir korupcija un Taivānā ir korupcija. Bet tas pavisam nedod ĶTR tiesības tur iebrukt. Wink 
Citāts:tas ir no VDK klasikas, - bet pie jums nēģerus sit!
Šāda veida argumentācija patiesi ir VDK klasika, kosmiskajā valstī cukurs uz taloniem - bet ASV nēģerus sit! Un šaut pa krievu pensionāriem, kas dzīvo Ukrainā ar raķetēm - nu nav prātīgākā nodarbe. Vai vainot ASV krievu iebrukumā, what the fuck, kas tā par ideju? KF bruņotie spēki veic iebrukumu Ukrainā, nesasniedz mērķus un sāk ārdīties - psiholoģiski viss saprotams, bet priekš kam tie meli?
(2023-08-01 19:13)Zigfrids Raksta:
Citāts:Interesanta versija
Kāda vēl tur versija? Ir tādas ziņas, kuras publicē vienu reizi, pēdējās lappuses pašā apakšējā stūrī un piecās rindiņās sīkiem burtiem, pie tam tās mēdz ātri pazust bez pēdām. Tās visbiežāk ir tieši tās, kurām ir vērts pievērst vislielāko uzmanību.
Viena tāda ziņa pirms gadiem 5 .. 10 bija saistība ar 2 vai 3 Saskaņas deputātu saņemto ielūgumu uz Ķīnas Komunistiskās partijas kongresu. Aicināti bija tikuši "radniecīgo partiju" pārstāvji no gandrīz visas pasaules. Kongresa laikā visi šie pārstāvji tikuši paaicināti atsevišķā zālē uz tikšanos, kuras laikā Ķīnas vadība esot pirmo reizi konkrēti novilkusi savu ģeopolitisko interešu sfēras robežas Pasaules kartē. Varu nomierināt, mēs esam uz robežas, bet ne zem ķīniešiem. Baltkrievi un krievi IR viņu interešu zonā. Un tagad vari apsvērt, kas ir/varētu būt Krievija ar tās ekonomiku globālajā strīdā starp ASV un Ķīnu? Smile
es esmu labticīgs cilvēks, ticu ka cilvēki ir labi. Es nedomāju, ka tas lielā mērā ietekmē realitāti. Bet pavērosim - vari sniegt vēl zinas, ka šī KTR "ietekmes sfēru" politika ietekmē realitāti Krievijā un Baltkrievijā. p.s. tiko kā reizi bija ziņas ka Itālija ir izstājusies no ĶTR kurētā "Zīda ceļa" projekta. Latvija ar bija viens no tranzīta punktiem uz ES, bet tagad karš Ukrainā tas pārvilcis visam lielu treknu svītru, pateicoties lielvaru pretim stāvēšanai.
(2023-08-01 19:13)Zigfrids Raksta:
Citāts:O, Zigitis pēkšņi kažoku apmetis apkārt, izrādās ka "404 valstij" ir ko "padirst" (huh, paldies dievam!). Ir jau vēl, ko vajag pieskatīt. Un diemžēl, saistībā ar KF iebrukumu ir iespēja labot 30 gadus vecas liberālās kļūdas mazākum tautību integrācijā, kura nekur īsti neprogresēja, mazākumtautības Latvijā veidoja savus "informatīvos burbuļus" un anklāvus, un viņiem nebija interese integrēties Latvijas dzīvē (man pašam patīk cik smuki izklausās, un vienlaikus mazliet smieklīgi).
Neviens neko apkārt nav metis, vnk tādi kā Tu nespēj saprast. Ja jūs "valsts 404" padiršanas procesā piedalāties, aplaudējat, atbalstāt to un pie tam uzskatāt, ka jūsu "darbība" garantē "saules mūžu Latvijai", tad, atvaino, ... saprāta daudzums uz Zemes esot nemainīgs lielums ... jo lielāks bars, jo mazāk saprāta.
Nu mēs cenšamies, Zigīti, kā nu mēs spējam. Piedod mums ļautiņiem ar "mazāko sapratu". Man šajā ziņā patīk lietuviešu, viņi muļķus apzīmē ar pavisam pieklājīgu apzīmējumu - negrudris Smile Piedod saviem tautas brāļiem, ka viņi Tev liekas negudri ... Wink
(2023-08-01 19:13)Zigfrids Raksta: Apstākļos, kad cittautiešiem ir sava kultūra, kura pašreiz ir desmitiem reižu spēcīgāka par latviešu kultūru, kad latvieši izmirst un nespēj tikt galā ar savu valstiskumu ... kurš? Nu, kurš saprātīgs cilvēks integrēsies tādā "valstī". Tehniskā literatūra, zinātniskā periodika ... kas no tā un līdzīgajām lietām ir latviski un nopietni ņemams? Nekā. Lai asociētu sevi ar provinciālismu? Tu mācītos aborigēnu valodu, dzīvojot Austrālijā?
Jā, taisni aiz šāda iemesla ir dibināta Latviešu valsts, ar latviešiem kā pamatnāciju, lai izveidotu lielu kulturālu inteletuāli bagātu Latviešu nāciju, novēršot pasaules globālistu pseidoliberalistu kļūdas integrācijā. Audzināsim Latviešus gudrus un kulturālus! (to bez maz var likt par kubeles pamatuzdevumu!) 
(2023-08-01 19:13)Zigfrids Raksta: Es tev pateikšu, kad notiks sekmīga integrācija. Tad, kad kā PSRS laikos LPSR laukos latvieši būs vairākumā. Jā, ja nekā cita nespējat, tad vismaz dzīvā masa.
Pieklājīgāk būtu piesaukt demokrātiskās Latvijas laiku (1920-1936), kad integrācija bija Krievijas impērijas "tautu cietuma" seku novēršana, ko diemžēl pārtrauca Ulmanis ar titulnācijas uzkundzēšanos citām tautām, un turpināja Staļins. 
(2023-08-01 19:13)Zigfrids Raksta: Ja esi tik vecs, tad vajadzētu zināt, ka, piemēram, Vidzemē laukos visi - ukraiņi, krievi, gucuļi, igauņi, lietuvieši un citi brīvi sarunājās latviski un tā bija visvairāk lietotā valoda. Un? Cik Tev ir bērnu? Kārtējais bezbērnu "latvietības" sargs? Redzi, lieta jau tāda, ka jūs esat tā vietā, lai kādā 1990. gadā uzrotītu piedurknes un sāktu melnu muti rukāt, sajutušies "saimnieki savā zemē", bet saimniekam taču nekas jādara nav, ne? Kalpi taču tam ir domāti, ne? Nu, un likumsakarīgs saimniekošanas rezultāts - viss izpārdots, pašiem nekas vairs nepieder "savā zemā saimniekiem", ne integrēties tādā trakomājā kāds grib, nekā. Kas atliek? Represijas, kas cits?
Nu bet Vidzemē vēl joprojām tā arī ir. Nu mazākum tautību koncentrācija tradicionāli ir Latgalē un lielpilsetās, kur krieviski runājošie izveido savas lokālas kopienas un "kačā pravas" būt krieviem.
(2023-08-01 19:13)Zigfrids Raksta: Un kas vainas Gobzemam? Viņš, ja vien vēlas, Spānijā var atrast latviešus, ar kuriem komunicēt. Nu, piemēram, Jurkāns tur pastāvīgi dzīvo, vēl viena pavāre laikam, kura agrāk LV visai populāra esot bijusi. Tā kā viss virzās pagaidām uz to, ka tālredzīgāki būs izrādījusies tie, kuri no šejienes laicīgi ir pazuduši.
Nu Spānija ir populāra ar "krievu mafiju", nevar gan teikt, ka viņa būtu valstiska problēma, bet līdzīgi kā Rīgā tur ar ir aprindas kurās var iztikt tikai krievu valodu. Un Jurkāns tur ir aizbraucis, lai netraucēti varētu žūpot pēc savas patikas . Smile Turklāt es Gobzemam nekad īsti neesmu sekojis, nav bijusi interese.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Latvijas viedokļu līderi - Forumotajs - 2023-08-01 20:46

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)