[split] Zigitim patīk!
#11
Citāts:jāatbalsta ukrainas
Nu pag, šiten gan prasās atzīmēt pāris lietas:
  1. Lai cik šizīga un crazy arī nebūtu Ukrainas vara & sabiedrība, tomēr ir fakts, ka Krievija veikusi absolūti nelikumīgu iebrukumu kaimiņvalsts teritorijā. Jā, te var pievilkt argumentāciju no sērijas "lielvalstis tā dara", "nacionālās intereses tiek nepieciešamības gadījumā tiek īstenotas ar militāru spēku" - jā, tas tā ir, bet tas tikai un vienīgi izskaidro, KĀPĒC tas notiek, nevis attaisno notikušo. Galu beigās, mēs saprotam arī kāpēc ASV veica ekspansiju Tuvajos Austrumos 21. gadsimta pirmajā pusē, bet nettaisnojam to, vai ne? Tad kāpēc lai ar Krieviju būtu savādāk? Tas, ka kāda viena lielvalsts taisa sūdus, nenozīmē ka citas var darīt tāpat (tas ir, darīt jau viņas teorētiski var, ko mēs arī novērojam praksē, bet diez vai viņām VAJADZĒTU tā darīt un diez vai ka šāda darīšana būtu jelkā apsveicama).
  2. Krievija ir pievienojusi sev daļu Ukrainas teritorijas. Ja vēl par Krimu (un kaut kādā mērā par Donbasa separātismu) var diskutēt (tas ir dziļi mans personisks skatījums - lūdzu, sitiet mani krustā vai metiet man ar akmeņiem, ja gribat), tad viss pārējais ir klajš starptautisko normu pārkāpums. Atkal, tīri no Krievijas viedokļa var saprast, KĀPĒC Krievija to dara, bet tas nekādā veidā neleģitimizē notikušo, un ko tādu pārskatāmā pagātnē nav darījuši pat amerikāņi.
  3. Ir pilnīgi skaidrs, ka šis iebrukums un karš ir radījis vairāk posta un bojāeju, nekā jelkāda labuma, pat skatoties no Krievijas pozīcijām, un viņam joprojām lāga nav redzams ne gals, ne mala.
  4. Rezumējot visu iepriekš rakstīto, jāsecina, ka Ukraina ir militāras agresijas upuris un juridiski un morāli ir pareizi ir viņu atbalstīt, tiesa, tai pat laikā cenšoties šo karu nepārvērst mēģinājumā iznīcināt Krieviju, jo tas visu padarīs tikai vēl sliktāku un novedīs tikai pie konflikta eskalācijas, nevis norimšanas.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
[split] Zigitim patīk! - Zigfrids - 2023-09-23 22:23
RE: [split] Zigitim patīk! - hobbit_lv - 2023-09-27 12:18
RE: Dienas dziesma - Forumotajs - 2023-09-24 22:43
RE: Dienas dziesma - Zigfrids - 2023-09-25 22:30

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)