Krievija pēc sakaves ...
#10
Citāts:Jā, tu pārāk daudz laika pavadi ar daiļas Simonjanas kundzes, bet ja atmet faktu trūkumu, tad paliek tikai piekrišana Simonjana kundzei, kas diez gan droši var piezvanīt Lūķim, lai tas parāda no kuras puses ... Un man nācās skatīties google, kas tas briesmīgais Jaceņuks tāds vispār ir - izrādās Porošenko premjers. Bet savādāk, diez vai tiekoties ar Trumpi Putins norādīja, ka nevajadzēja aiztikt Ukrainu.
Labi, es atkal nenoformulējumu savas tēzes pietiekoši precīzi. Mēģināsim vēlreiz Big Grin

Tātad, tas ko es gribēju pateikt (bet kas man acīmredzot nesanāca pietiekoši precīzi) ir tas, ka ASV & NATO ir izdevīga PRORIETUMNIECISKA Ukraina. Un viņi (Rietumvalstis) ir gatavi ieguldīt savus resursus, lai Ukraina tāda būtu.

Pāris minūtes Googlē atgriež rezultātus, ka par karošanu Ukrainas pusē maksā līdz 3000 EUR mēnesī (par dalību kaujās pirmajās līnijās):
https://www.la.lv/alga-ka-arstam-latvija...am-ukraina
https://ildu.com.ua/#faq

Kā Tu domā, no kurienes tā nauda nāk, kas apmaksā šo karošanu? Pati uz parāda dzīvojošā Ukraina vai tomēr drusku citi avoti, kuri (vismaz pagaidām) var to atļauties?
Citāts:Nebūtu prātīgi noliegt, ka Maidans bija nevalstisko spēlētāju sauktu par oligarhiem roku darbs. Vai oligarhi izmantoja arī kādus ASV resursus, kā Sorosa fonds vai Britu padomes, gan jau ... vai viņi solīja uzticību līdz mūža galam, oligarhi un uzticība, manuprāt, ir nesavienojami jēdzieni.
Uzticību līdz mūža galam noteikti nesolīja, bet intereses šajā gadījumā acīmredzot sakrīt, respektīvi prorietumnieciskie Ukrainas oligarhi un Rietumvalstis.
Citāts:Nonākot jautājuma vai Krievijas nodevīgais uzbrukums Ukrainai atbilst NATO intersēm
NATO interesēm atbilst prorietumnieciska Ukraina.
Citāts:mēs atgriežamies pie plānošanas - vai NATO patiesi bija gatavs šādam karam, bija nodibināta loģistika Polijā, Rumānijā, un tur pie robežas ar Ukrainu "rūca NATO tanki"? Vai varbūt NATO nopietni uztvēra KF mācības?
Nu vispār jau runas par to, ka Krievija gatavo iebrukumu Ukrainā, sākās jau kopš kāda 2021. gada novembra vismaz. Es nedomāju, ka NATO valdošajām elitēm 24. februāris nāca kā pārsteigums. Cik viņi bija gatavi reaģēt, ir cits jautājums, es teiktu, ka uz to brīdi Ukraina jau bija "norakstīta" - ne jau velti Rietumvalstis ar ASV priekšgalā evakuēja savas vēstniecības un uzstājīgi lūdza izvākties arī pilsoņiem. Da ij par kādu nekādu materiālo palīdzību runa aizgāja vien tad, kad kļuva skaidrs, ka nekāda "Kijeva 3 dienās" vai "Kijeva 2 nedēļās" nebūs, specoperācija (tieši kā specoperācija) ir izgāzusies un pārgājusi ilgstošā karā.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievija pēc sakaves ... - hobbit_lv - 2023-10-07 12:58

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)