Antimusulmanisma vilnis
#4
Citāts: Krievijas Dagestānas Republikas galvaspilsētā Mahačkalā lidostā, kuru laikā antisemītiskās akcijas dalībnieki ielauzās lidostā un meklēja no Telavivas ielidojušus ebrejus un Izraēlas pilsoņus, bija viena no radikalizācijas izpausmēm. 

"Krievijas plašsaziņas līdzekļos tiek kurināts naids pamatā pret Ukrainu un Rietumiem, bet tagad arī Izraēlu," norādīja Sārts, skaidrojot, ka Dagestāna ir viena no tām vietām, no kuras nāk daudzi Ukrainā kritušie. "Nav, par ko brīnīties," notikumus lidostā komentēja Sārts. 

Citāts:Lai gan šie protesti nav pret esošo varu, cilvēku radikalizācija ir "diezgan liela un dziļa", un vienīgais veids, kā Krievija prot apkarot šāda veida izpausmes, ir ar spēku, pauda Sārts.
"Kremlis vai tā centrālā vara netika apdraudēta, bet no autoritāras sistēmas loģikas tas ir kas tāds, ko pieļaut nevar," norādīja Sārts.
Tā kā situācija pasaulē kļūst nestabilāka, nevar izslēgt, ka mirklī, kad Amerikas Savienotās Valstis (ASV) ir piesaistītas diviem konfliktiem – karam Ukrainā un Izraēlas un teroristu grupējuma "Hamās" karam – kādu avantūru varētu uzsākt vēl kāds spēlētājs, norādīja Sārts, paskaidrojot, ka šo mirkli dažādos reģionos varētu izmantot, piemēram, Ziemeļkoreja vai kādi nevalstiski spēlētāji.
Sārts arī uzsvēra, ka pašās ASV politika kļūst arvien šķeltnieciskāka.
Latvijai šajā situācijā būtu jāpievērš maksimāla uzmanība gan iekšējai, gan ārējai drošībai, gan civilajai aizsardzībai, komentēja Sārts.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/...i.a529631/

Izrādās ka centrālā Maskava nepārvalda visu federācijas teritoriju.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Antimusulmanisma vilnis - Forumotajs - 2023-10-14 13:05
RE: Antimusulmanisma vilnis - Forumotajs - 2023-10-30 9:42

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)