[LV|EU] Tornis, 18.sezona
#6
Piektdienas vakara sesijā izmēģināju palidot ar triecienlidmašīnu (Su-25 ar nevadāmajām raķetēm). Spoileri - viss beidzās slikti Big Grin Bet lai vai kā, pāris secinājumi:
  • No dzelžu viedokļa: lidot ir grūti. Vai nu karte pati par sevi, vai nu uz tās ir par daudz aktīvu AI junitu, bet kopumā FPS ir zems/par zemu un lai to paceltu augstāku, ir jāupurē redzamības attālums un bildes kvalitāte, kas attiecīgi samazina laiku, kas paliek tēmēšanai. Katrā ziņā nav gluži tā, ka redzēt neko nevar (laukuma mērķus a ļa outposti var bombīt gana labi), bet atsevišķus kustīgus mērķus (piemēram, mašīnas vai bruņutehniku) redzēt nevar nemaz.
  • Visādi citādi, kā jau teicu, laukuma tipa mērķus ar nevadāmo munīciju bombīt var gluži labi. It kā...
  • Bet ir problēma: gaisā nedrīkst būt pārāk ilgi, jo atlido pretinieka aviācija un mani notriec, un Su-25 bez radara un ar savu smagnējumu nav īsti gaisā reāls pretinieks īstenajiem iznīcinātājiem (es domāju, ka mani notrieca MiG-29).
  • Kā rezultātā, ja tomēr lietojam lidmašīnas, tad principā varam runāt par 1-2 uzlidojumiem mērķim (mērķiem) vienā izlidojumā - tipa, pacēlāmies gaisā, aizlidojām uz rajonu, izgājām uz mērķi ne vairāk kā 2x, un uzreiz marš atpakaļ uz lidlauku sēsties un nobāzt lideni atpakaļ garāžā...

Vēl nianse, Su-25 ar nevadāmajām raķetēm bija viena tāda lidmašīna un tagad viņas vairs nav. Garāžā ir palikusi vairs tikai viena lidene (Albatross) ar lāzervadāmajām bumbām, bet es neesmu drošs, ka mums ir savietojams dezignators (vismaz tādā skaitā, lai nebūtu pārāk bail viņu zaudēt). Nu varbūt droni-kvadrakopteri jau ir atslēgušies...
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Antistasi pilota pārdomas - hobbit_lv - 2024-03-17 13:33

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)