Ar tukšajām pudelēm varēs arī papildināt bankas kontu
#1
Ar tukšajām pudelēm varēs arī papildināt bankas kontu

Biznesa nodaļa
Jauns.lv
“Swedbank” sadarbībā ar SIA “Depozīta iepakojuma operators” un digitālo aģentūru “TRY Dig Latvia” izveidojusi jaunu tukšās taras atmaksas pakalpojumu “dPays”.

Reģistrējoties vietnē DPays.eu, klienti varēs atmaksu par depozīta iepakojumu saņemt nevis papīra čeka vai skaidras naudas veidā, bet savā bankas kontā.
Šobrīd jaunais piedāvājums pieejams vasaras festivālu un pasākumu nodrošināšanai, arī sarunu festivālā “LAMPA” Cēsīs. Iespēju izmantot “dPays” taromātos plānots ieviest rudenī, kad šo pakalpojumu integrēs jaunā īpaši lielas jaudas iepakojumu pieņemšanas vietā, ko šobrīd attīsta “Depozīta iepakojuma operators”.

“Swedbank” Uzņēmumu pārvaldes vadītājs Jevgenijs Ivanovs skaidro, ka tieši uzņēmumiem līdz šim bija lielākās grūtības izmantot depozīta sistēmas pakalpojumus.
Piemēram, kafejnīcai vai pasākumu rīkotājam iepakojumu nodošana taromātos pret čeku neļāva šos līdzekļus atgriezt uzņēmuma bilancē. Ar “dPays” šī problēma ir atrisināta, jo nu uzņēmums ne tikai iegādājas preces, samaksājot par iepakojuma depozītu, bet var atgriezt šos līdzekļus arī bankas kontā, kad iepakojumu nodod.

Šis risinājums palīdzēs arī atgūt uzņēmuma līdzekļus, kas izmantoti, piemēram, darbinieku ballēs vai citos uzņēmuma rīkotos pasākumos, kur iegādāti dzērieni depozīta iepakojumā.
“Depozīta iepakojuma operatora” valdes priekšsēdētājs Miks Stūrītis atzīst, ka “dPays” ļaus dažādot un pilnveidot pudeļu un skārdeņu nodošanu taromātos. Lielākie viesmīlības nozares uzņēmumi ir noslēguši līgumu ar “Depozīta iepakojuma operatoru” par iepakojuma savākšanu firmas telpās, mazāki uzņēmumi izmanto nodošanas iespējas taromātos. Šā brīža situācija paredz depozīta maksu atgūt, saņemot papīra čeku, kuru var izmantot, iepērkoties veikalā, vai arī saņemt maksu atsevišķu veikalu lojalitātes profilos.

Es domāju ka šis ir Evikas piedāvātais risinājums, kā uzlabot ekonomiku.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
Ar tukšajām pudelēm varēs arī papildināt bankas kontu - LvSnor - 2024-07-07 20:52

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)