Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Zelenskis vizītē ASV iepazīstinās ar Ukrainas «uzvaras plānu»

Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis ieradies vizītē Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV), kuras laikā vēlas iepazīstināt ar Ukrainas "uzvaras plānu".
Ukrainas prezidenta pirmā pieturvieta ASV bija nelielā Skrentonas pilsēta Pensilvānijas štatā. Zelenskis tur apmeklēja munīcijas rūpnīcu, kur tiek ražoti Ukrainas armijai nepieciešamie 155 milimetru artilērijas lādiņi.

Zelenskis no Pensilvānijas devās uz Ņujorku, kurš viņš piedalīsies ANO Ģenerālajā asamblejā. Nedēļas otrajā pusē Ukrainas prezidents atsevišķi tiksies ar ASV prezidentu Džo Baidenu, viceprezidenti Kamalu Harisu, kura ir arī Demokrātiskās partijas kandidāte novembrī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās, un bijušo prezidentu, Republikāņu partijas kandidātu vēlēšanās Donaldu Trampu, lai viņus iepazīstinātu ar Ukrainas turpmāko stratēģiju karā ar Krieviju. 


Vai jūs jūs jau jutat uzvaras garšu? Es saku, ka plāns tas ir labi, bet es ļaušu plāna realizācijai mani pārsteigt. Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)