Cālis, diskords utt
#1
krimsonu un vel daļu atvilka no MIGLAS foruma, kur ar nebija nekāda idille
tur bija citi stulbi personaži, kā jau tas parasti gadās, ari facebook grupās diemžēl biezi pretīgākie kadri ir pie ruļļiem un bīda savu politiku, tapēc es censhos nerakstīt neko tādās grupās, vai taisu savas grupas
bet laiks iet, ari tas vairs neinterese, ir citas intereses, ar ko nodarboties, nekā ņemties ar visādiem interneta deģenerātiem
Atbilde
#2
kad cilvēks aizver vienas durvis, tad paveras citas durvis, notiek attīstība, izaugsme
Atbilde
#3
iestajos Krievijas psihologijas foruma

tur ir stingri noteikumi, lai nebutu kašķi, visus komentarus izskata moderatori un tikai tad ieliek, un cilvēki runā par lietas būtību

tā kā labums ir no Cāļa slēgšanas, ir pasaulē daudz citu vietu

kad vienas durvis aizveras, atveras citas, jauna pieredze

nevajag pie veca ķerties kā dadžiem

tāda ir dzīve
PS jā, cilvēku nesakārtōta, lūzeriskā dzīve daudz ko nosaka, kad bariem sapulcejas lūzeri, dzīves neapmierinātas damītes, tad īsta elle ir tādās vietās
labāk ar lūzeriem, visādiem neveiksminiekiem netusēt kopā, jo tas ir mazohisms
Vajag tusēt, ar pozitīvi domājošiem cilvekim kas ko dara, ir energiski, nekultivē negatīvismu, negācijas, depresiju
ar ar visādiem slimajiem sevišķi vēžiniekiem jāuzmanās no tādiem jācenšas izvairīties , budet sebe dorože ar tādiem čupoties
bet tā jau uzreiz ne visus tādus kadrus gadās izķert, ar laiku tik saproti, kas ir kas, ar pieredzi
Atbilde
#4
Lai cik tas dīvaini nebūtu, arī man sakarīgus ļaudis ir izdevies atrast Krievijā un Baltkrievijā (forumos). Jāņem, protams, vērā, slāvu palielinātā, salīdzinot ar mums, emocionalitāte un tieksme brīžam parādīt sevi labākā gaismā, nekā ir, bet, ja to un vēl dažas lietas patura prātā, ir nesalīdzināmi labāk, nekā vietējā mazkustīgajā dīķī. Labi var brīžam redzēt melus un puspatiesības, kurus mums uz vietas cenšas iesmērēt kā patiesību. Šajā sakarā ir neliels diskomforts, polemizējot ar LvSnor, kuram LSM.lv šķiet arguments. Ja par "karalieni un galma dāmām" ... cik esmu pavērojis, garlaicība. Man pasaule ir gana plašāka par virtuvi, piemājas dārzu, lupatām, ko ēdu, ko lasīju un kur un ar ko alkoholu lietoju. Nu, un vēl tām nedaudzajām lietām, kuras nodarbina turienes iemītnieku prātus.
Atbilde
#5
nu lidzigs garlaicigs ir Dieviete forums, kur daļa no Cālis plāno pārvākties
nu neinterese man kiviču dzīve , neinterese inflenceri
tā visa mietpilsoņu šmaru ņemšanās
Atbilde
#6
Par to dievieti esmu dzirdējis, ka tur maisoties jaunās ... līdz kādi gadi 35. Nezinu arī cāli (kas tur par kontingentu), bet bez 5 min. omēm, kā man stāstījuši, tur nav ko darīt. Vēl esmu pavērojis tādu tauta.lv. Arī 45+ garlaicība ar opciju, ka tur tipa varot iepazīties un atrast sev lielo mīlestību, vien izskatās, ka gandrīz neviens, neskatoties uz to, ka, lai pilnvērtīgi tur eksistētu, ir nedaudz jāpatukšo bankas konts, tur neko atradis nav. Klasiskā situācija, kad veči tantām sūta dzimumlocekļu attēlus, kamēr omes uzvedas tā, it kā viņām vēl aizvakar 16 bijis. Vienīgais, kas tur vēl kaut kādu dzīvību uztura, ir urrāpatriotu un reālistu savstarpējās pozīciju (divu pēdējo atlikušo miegaini aktīvo diskusiju) artilērijas apšaudes brīžos, kad kāds kariņš ticis atkal "ievēlēts" vai kāds publiski kaut ko par mūsu "gaišo nākotni" pateicis.
Atbilde
#7
KLUBS ezoterikas
Izveidoju KLUBS portala TAUTA, cilvekiem, kuriem interese Mistika, Ezoterika, JOGA, ari psihologija, ajurveda, meditacija, astrologija utm
www.tauta.lv/klubi/?cid=2607
Kā rīkoties
1)reģistrējamies TAUTA.LV
2)rakstiet man vēstuli, es arī aktīvi sarakstos TAUTA forumā, man ir blogs savs, tad pievienošu jūs KLUBAM
www.tauta.lv/blogi/?bid=18277
Atbilde
#8
no Olitas kompanijas ari divas saplēsās, Olita bija par krieviem, tā otra pret krieviem, 2 labas draudzenes, tā politika, politiķi sanaido cilvekus...un galvenais, ka šo skaldi un valdi politiku piekopj trešie spēki, abās pusēs.....cilveki līdz aizsmakumam cīnās par vienu vai otru pusi, un nesaprot, ka trešā puse viņus abus muļķo
Atbilde
#9
"Cālī" jau SINDI izbānoja, vel tagad ka meklēja taisnību, iedrukāja palagus, centās Rikraku aizstāvēt
Rikraka tik pagraba klubos var ko rakstīt
cik saprotu, sariebusi kinoshnicai un ta dzēsa sporta pēc
Atbilde
#10
Dienas Resume - Rr Dzesa Abus Kontus, Vilhelmines 3 Dienas Edis Bananus
Pirms Calis GALA visus atbanos
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)