[LV|EU] Tornis 5 sezona
#11
Nu Tornis 5 sezonā ir Vincinda Maldenā. Serveris iet gana labi, bet jau pirmajās dienās notika sadursmes ar militāriem posteņiem, tā kā maz nācās izmantot 'undercover' nenācās, un ar visiem spēkiem nācās iesaistīties 'ielu cīņās'  pa vīnogulājiem ar regulāro armiju Smile

Otra lieta bija vietējie garnizoni, kuriem vajadzeja uzbūvēt ieroču kastes, vai tās jau aizvest. Vari atgādināt, ka visas ieroču kastes ir savienotas.

Pilnīgas jukas rada izlūkošanas informācija, par kuras precizitāti un pilnvērtīgumu ir lielas šaubas. Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#12
Citāts:Pilnīgas jukas rada izlūkošanas informācija, par kuras precizitāti un pilnvērtīgumu ir lielas šaubas.
Nu tātad izlūkošanas informācija ir jāpārbauda... undercoverā Smile
Atbilde
#13
Ienācies priekšlikums papildināt modlisti ar šo: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1439779114
Atbilde
#14
(2021-01-12 3:03)hobbit_lv Raksta: Ienācies priekšlikums papildināt modlisti ar šo: https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...1439779114

Mods vienīgi pavecs, bet cerams ka ies.
Atbilde
#15
5 sezona iet tīri labi. pievienots jauns mods lai varētu mazliet mehanizētāk aplasīt līķus. Smile
Savādāk mums vakar izvērtās HAVOC ar botiem Smile Bet savdāk viss iet tīri gludi. Un uz šodienu ir divi lieli atbalsta punkti Mercury base (austrumos) un Houdan (rietumos)..log   server_4549.log (Size: 30,68 KB / Downloads: 235)


.log   server_3984.log (Size: 12,07 KB / Downloads: 221)


.7z   2021.01.15_server.vars.Arma3Profile.7z (Size: 558,83 KB / Downloads: 231)
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#16
Par kastēm Vindicā. Nezin kāpēc man šķiet, ka pašas mazākās kastītes (storage) vispār neviens nav taisījis. AFF kastes nevar pieslēgt Policijā, kur var pieslēgt tikai NATO lielās kastes, kur iekšā jau ir gana daudz RHS ieroči  (kaut arī galējs skaits) caur Arsenal, bet viņas nav savienotas tīklā. Katra pilsēta ir pa sevi. Katrā pilsētā var apbruņot no 10 līdz ~30 kājniekiem, bet tur ar ir bēda, ka arī civilistu apbruņošana prasa laiku. Un kamēr bruņotie civilisti staigā apkārt, kādam ir jābūt tiešsaistē. Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#17
Citāts:civilistu apbruņošana prasa laiku
Nu īstenībā nē, tie patiesībā ir pāris klikšķi, ja zin ko dara.

Lielāka problēma ir, ka ne vienmēr ir viegli saprast, cik jau ir apbruņoti un cik vēl var pielikt klāt, lai iestātos piesātinājums, jo garnizonu statusa info logs ir visai nepārskatāms un grūti uztverams.

Kopumā, no visām līdz šim spēlētajām "bomžu" (t.i. partizānu) misijām, Vindictā ir vislabāk realizēta ietrofejotā ekvipa izmantošana tieši AI apbruņošanai (t.sk. AI garnizonos). Misijas ģenerāls trūkums ir relatīvs prettanku līdzekļu deficīts, kā rezultātā jebkuram garnizonam ir visai bēdīgas izredzes, ja uz viņu uzbrauc pretinieka bruņutehnika - viņu vienkārši īsti nav ar ko sist.
Atbilde
#18
Vindica norāda ka visas zināšanas ir te: https://vindicta-team.github.io/Vindicta-Docs/
Atbilde
#19
Dažas pārdomas par to, ko mēs darām aplam un "kā vajadzētu", principā izejot no tā, ka Vindictā ir samērā svarīga stratēģiskā komponente un ar pliku skriešanu un šaušanu tālu netikt:

1. Droši vien vajadzētu vairāk taupīt tehniku (jo dabūt to ir grūti, ir pakāst - ārkārtīgi viegli) - respektīvi, lietot to tikai noteiktām lomām un tikai tad, kad savādāk nevar (kā prettanku/pretgaisa līdzekli, vai uguns atbalstam, kad ar plikiem kājniekiem ir par īsu).

2. Izejot no iepriekšējā, lieko/rezerves/neaktuālo tehniku vajadzētu glabāt iespējami drošā vietā - un šim nolūkam prasītos uzbūvēt jaunu campu kaut kādos jebeņos, nost no maģistrālajiem ceļiem, lai tā nav uz delnas, kā tas ir sanācis ar camp Mercury. Un, attiecīgi, tur glabāt ne tikai tehniku, bet arī remonta un munīcijas mašīnas, lai tehniku varētu lietot pēc iespējas atkārtoti.

3. Ja īsti nezinām, kā lietot tehniku - testējam editorā (RHS tehnikai, jo īpaši tankiem, ir savas nianses). Un droši vien efektīvākai tehnikas lietošanai kaujā atsevišķos momentos prasītos pilnībā spēlētāju apkalpe (2 cilvēki), lai var efektīvi manevrēt kaujas laukā.

4. Sevišķi mērķtiecīgi ir jākkrāj prettanku ieroči (RPG), jo garnizoni šobrīd pret bruņutehnikām ir praktiski neaizsargāti.

5. Vakardienas pieredze rāda, ka pretinieks mēdz launčot pretuzbrukums uz vietām, kur esam "izgaismojušies", pat ja tas ir noticis pļavas vidū, tāpēc vienā vietā ilgi sēdēt nevar, jāturas pie principa "hit & run".
Atbilde
#20
Es kā reizi vakar piedzīvoju mīļu uzvedību no mūsu AI bruņotā civilista. Viņš mani aizsargāja kamēr es vācu ieročus ('kartupeļu talkā') savādāk tas spiež uz nerviem, ka blakus šaudās. A tā tu salecies vien tad, kad tavi apsargājošais bots sāk šaut Smile 
Savādāk no viņiem lielas jēgas nav, staigājošie detektori, kas maldās un putrojas. Smile
Nu vienīgais viņi spējīgi uzbrist virsu naidīgiem AI karavīriem, kur tev pat galvā neienāks doma tur staigāt.

No otras puses kaujas adrenalīnu sarijies cilvekspētējs nereti nav diez ko gudrāks. Klasika ir taktika un tur nav daudz spēlētāju, kas spēj noturēt galvu vēsumā Wink

Jāatzīstas ka šai modā, man pietrūkst lootmobiļa, RX revive Smile Kas man patīk, ir ciņa pret ķēžu transportu - kamikadzes pieeja. RHS nepadara partizānu pozīcijas vieglākas.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)