[LV|EU] Tornis 5 sezona
#19
Dažas pārdomas par to, ko mēs darām aplam un "kā vajadzētu", principā izejot no tā, ka Vindictā ir samērā svarīga stratēģiskā komponente un ar pliku skriešanu un šaušanu tālu netikt:

1. Droši vien vajadzētu vairāk taupīt tehniku (jo dabūt to ir grūti, ir pakāst - ārkārtīgi viegli) - respektīvi, lietot to tikai noteiktām lomām un tikai tad, kad savādāk nevar (kā prettanku/pretgaisa līdzekli, vai uguns atbalstam, kad ar plikiem kājniekiem ir par īsu).

2. Izejot no iepriekšējā, lieko/rezerves/neaktuālo tehniku vajadzētu glabāt iespējami drošā vietā - un šim nolūkam prasītos uzbūvēt jaunu campu kaut kādos jebeņos, nost no maģistrālajiem ceļiem, lai tā nav uz delnas, kā tas ir sanācis ar camp Mercury. Un, attiecīgi, tur glabāt ne tikai tehniku, bet arī remonta un munīcijas mašīnas, lai tehniku varētu lietot pēc iespējas atkārtoti.

3. Ja īsti nezinām, kā lietot tehniku - testējam editorā (RHS tehnikai, jo īpaši tankiem, ir savas nianses). Un droši vien efektīvākai tehnikas lietošanai kaujā atsevišķos momentos prasītos pilnībā spēlētāju apkalpe (2 cilvēki), lai var efektīvi manevrēt kaujas laukā.

4. Sevišķi mērķtiecīgi ir jākkrāj prettanku ieroči (RPG), jo garnizoni šobrīd pret bruņutehnikām ir praktiski neaizsargāti.

5. Vakardienas pieredze rāda, ka pretinieks mēdz launčot pretuzbrukums uz vietām, kur esam "izgaismojušies", pat ja tas ir noticis pļavas vidū, tāpēc vienā vietā ilgi sēdēt nevar, jāturas pie principa "hit & run".
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
[LV|EU] Tornis 5 sezona - Forumotajs - 2020-11-30 15:49
RE: [LV|EU] Tornis 5 sezona - Kagors - 2021-01-12 19:45
RE: [LV|EU] Tornis 5 sezona - hobbit_lv - 2021-01-24 12:25
RE: [LV|EU] Tornis 5 sezona - Kagors - 2021-02-02 13:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)