[LV|EU] Tornis 5 sezona
#25
Citāts:Un vajadzētu līdz galam īsti saprast, kā darbojās tās munīcijas kastes un kad viņas ir sasaistītas un kad nē.
Negribu apgalvot par 100%, bet man radās iespaids, ka shēma ir sekojoša:
1. Ir "arsenāla" kastes un "inventāra" kastes.
2. "Inventāra" kastes atrodas policijas iecirkņos un pretinieka armijas bāzēs, viņās visa ielikšana un izņemšana ir tikai manuāli. Principā, "inventāra" kastes pa lielam zaudē savu noderību uzreiz pēc tam, kad tiek iztukšotas, pēc tam tās principā var (un droši vien pat vajag) dzēst no kartes.
3. "Arsenāla" kastes var uzbūvēt tikai caur būvēšanas meņuci kapčurētā lokācijā, viņām ir automātiskās ielādes/izlādes funkcija (transferēt saturu uz vai no).
4. "Arsenāla" kastes ar visu saturu var pārvest no vienas mūsu zonas uz citu - ielādē caur ACE meņuci kraviniekā, pārved un otrā galā izkrauj. Pēc izkraušanas toļi ir atvestā "arsenāla" kaste ir jāpiesaista jaunajai lokācijai, toļi tas notiek automātiski. Principā, ja arsenāla funkcija strādā, un garnizona rekruitmenta funkcija piedāvā rekrutējamajiem civiliāņiem iedot arī ieročus, vests un ķiveres, tad viss ir piesaistījies pareizi.
5. "Arsenāla" kastu saturs ir lokāls, respektīvi konkrētā kastē ir tikai tas, kas viņā ir, viņas nav savienotas "mākonī" ar citām kastēm - ja vajag kaut ko unikālu, kas ir tikai vienā kastē, tad pēc tā ir jābrauc fiziski pakaļ (loģistika).
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
[LV|EU] Tornis 5 sezona - Forumotajs - 2020-11-30 15:49
RE: [LV|EU] Tornis 5 sezona - Kagors - 2021-01-12 19:45
RE: [LV|EU] Tornis 5 sezona - Kagors - 2021-02-02 13:57
RE: [LV|EU] Tornis 5 sezona - hobbit_lv - 2021-02-03 10:08

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)