[LV|EU] Tornis 8 sezona
#1
Lai cik labi vai slikta nebūtu 7 sezona, kādā brīdi pienāk laiks 8.sezonai.

Un 8.sezonā mums ir paredzēta HeartsAndMinds no https://github.com/Vdauphin/HeartsAndMinds.
http://vdauphin.github.io/HeartsAndMinds/

Tātad karte Altis un RHS ar visu ko nu tur vajag. Aptuveni Altis, RHS, ACE un JSRS Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
"This mission has a database system. Enemy units, towns, hideouts, cache, objects created or static weapons assembled by players or Zeus, vehicles, vehicle in vehicle, tag, players markers on global channel are saved. All admin can save mission progress at any time with his self interaction key."

Bet šo jau es nesapratu ...
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Pirmie iespaidi & vērojumi:
1. RHS acīmredzami nav ielādējies, jo savs un viss pretinieks ekvips atkal ir vaniļa. Misijas parametri?
2. Misija ir gana interesanta, kaut arī nelielam spēlētāju skaitam pagrūta. Paredzu, ka būs daudz misiju no sērijas "tehnikas atgūšana" Big Grin
3. Patīkami, ka misijā ir fīčas a ļa ķīmiskais piesārņojums/radiācija un radioelektroniskā wārfāre, tomēr paliek iespaids, ka kaut kas nav līdz galam nostrādāts (gāzmaska un himzaščita pret ķīmisko/radiācijas piesārņojumu īsti nepalīdz, bet ierīce, kam būtu jāuzrāda pretinieka aktivitāte radio ēterā, ne reizi tā arī neko neuzrādīja.
4. Tehnikas ir tik, cik ir, jaunu nedod, līdz ar to tā ir jātaupa un zaudēšanas gadījumā jāmēģina atgūt vismaz vraks vienības atjaunošanai.
5. Misija acīmredzami prasa komandas darbu.
Atbilde
#4
(2021-03-28 5:22)hobbit_lv Raksta: Pirmie iespaidi & vērojumi:
1. RHS acīmredzami nav ielādējies, jo savs un viss pretinieks ekvips atkal ir vaniļa. Misijas parametri?

O, jā. Pie ielādes ir kaut kādas 7 izvēles. Izvēles var izmainīt tik pie pilna shutdown start cikla.
Jā gadījumā atrod misijai parametrus, padod ziņu. Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#5
Citāts:Pie ielādes ir kaut kādas 7 izvēles
Iemet lūdzu skrīnu ar tām izvēlēm pie iespējas... Nu šīs izvēles tad šajā gadījumā droši vien arī vienīgie pieejamie "misijas parametri". 

Nu varbūt esošo, ja reiz tā ir nejauši ieslēgusies, varam pabeigt vaniļas setingā (var arī pamēģināt ieslēgt kādas RHS frakcijas, it's up to you, biedri admin). Bet kopumā, pie šābrīža situācijas, mums apmēram tieši 12 modi ir ielādēti faktiski pa tukšo, jo reāli netiek lietoti Big Grin

Bet atmetot visas servera konfigurācijas lietas, tīri par pašu misiju, situācija uz šo brīdi ir apmēram sekojoša:
1. Reputācija vietējo acīs mums ir graujoši zema. Kas ir slikti, jo tas nozīmē to, ka ciivilie nestāstīs mums intel info, un varam sagaidīt vēl vairāk "Allahu akbar" virsū skrējējus. Īsāk sakot, jācenšas nešaut civilos, nezagt civilajiem mašīnas (turklāt tas ir bezjēdzīgi, visas pazīmes rāda, ka nozagtās civilo mašīnas nesaglabājas!), nesagraut mājas un pašiem neciest nevajadzīgus zaudējumus.
2. Izskatās, ka "Komanče" kā vraks mums ir zudis neatgriezeniski. Vai nu mēs nemākam, vai nu tā ir ArmA, vai nu viņu patiešām nav iespējams atgūt (kaut arī HEMTA vraku var āķēt trosē un veiksmīgi vilkt līdz konteineram, kurš ļauj salabot vraku.
3. Stratēģiski, mēs esam veiksmīgi iznīcinājuši vienu pretinieku haidautu ("Hideout") un nupat jau, vismaz spriežot pēc intela info, praktiski lokalizējuši vēl vienu.

Plāns nākošajām sesijām:
1. Pēc restarta vēlreiz pārbaudīt "Komanče" vraku, vai tur nejauši nav parādījies ACE meņucis;
2. Pameklēt internetā aprakstus par helikopteru atjaunošanu no vrakiem atpakaļ uz helikopteriem;
2. Launčot reidu uz nākošo haidautu;
3. Apdomāt opciju izvēlēties kādu "side mission", kuras, spriežot pēc apraksta, ir saistītas ar loģistiku - varbūt varēs uzlabot reputāciju (side misijas var spawnot admins caur Ctrl+Windows self-interakcijas meņuci).

Misijas noskaņa kopumā ir tāda, ka pie viņas visai organiski prasītos TFAR rācijas Wink
Atbilde
#6
Bad actions cause bad effects: killing civilians/animals, mutilating alive/dead civilians/animals, firing near civilians for no reason, firing to civilian car, damaging/destroying buildings, losing player’s vehicles and player respawns will decrease your reputation. Aborting a side mission does not affect reputation.
Atbilde
#7
Citāts: Good actions:

Helping the local population by fighting the Oplitas, disarming IED’s, heal civilians, remove tag with spraypaint red, succed side mission and destroy cache/hideout will rise your reputation.

Es domāju, ka ir jau laiks pievērsties spēlei, nevis dzenēt murgus no iepriekšējiem modiem Smile Lai sargās Oplitas!! Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)