Pasaules čempionāts hokejā 2021
#21
Nu katrā gadījumā, šodien ir tā diena, kad mēs uzzināsim, vai hokeja čempionāts ir izdevies vai kā parasti ... Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#22
1/4 fināli 2021

SUI vs GER
Olympic Sports Centre
16:15
03 Jun


USA vs SVK
Arena Riga
16:15
03 Jun

ROC vs CAN
Olympic Sports Centre
20:15
03 Jun

FIN vs CZE
Arena Riga
20:15
03 Jun
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#23
Bet Latvijas Hokeja izlasei 2021 veltu dziesmu

https://www.youtube.com/watch?v=pwOg88GMmbA
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#24
Prognožu rezultātus sarēķināji? Es mēģināju, bet algoritms tomēr izrādījās par sarežģītu priekš manis... Sad
Atbilde
#25
Šodien 1/4 fināli ASV-Slovāki 6:1 Šveice - Vācija 2:3 pēcspēles metieni Kanāda - Krievija pagarinājumā 2:1 Somija-Čehija 1:0
Amizanti, uzvarēja tikai Latvijas grupas komandas

(2021-06-02 22:32)hobbit_lv Raksta: Prognožu rezultātus sarēķināji? Es mēģināju, bet algoritms tomēr izrādījās par sarežģītu priekš manis... Sad
Es gana pasen sapratu, ka tā tik vien liekas, ka štrunts, bet gana smagi, un es sestdien uztaisīšu spreadsheet aprēķinu Smile Un citreiz jātaisa web forma Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#26
Nu sestdien 5 jūnijā pusfinālos ASV - Kanāda Somija - Vācija
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#27
Pasaules čempionāts ir beidzies. Cīņā par medaļām sekojoši rezultāti:

ASV-Vācija 6:1
Somija - Kanāda 2:3 papildus laikā

Bet kā teikts klasikā - pasaules čempionāts ir beidzies, lai dzīvo nākamais pasaules čempionāts:

Citāts:B grupā Tamperē krustos nūjas ar Somiju (2.), ASV (4.), Čehiju (6.), Zviedriju (7.), Latvija (10.), Norvēģiju (11.), Baltkrieviju (14.) un Lielbritāniju (16.).
A grupā Helsinkos cīnīsies Kanāda (1.), Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komanda (3.), Vācija (5.), Šveice (8.), Slovākija (9.), Dānija (12.), Kazahstāna (13.) un Itālija (17.).
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)