Dropbox aizstājējs
#1
Visi labi atceras, cik jauka bija dropbox ienākšana mūsu virtuālajā ikdienā, bet nu jau palikušas vairs tikai vienas mieles. Un ir pagājis laiciņš, ko mēs atvēlējām progresam, un tā kā gribētu kādu atdevi. Un atdeve ir, tik nav vairs tik populāra kā Dopbox, bet ir.

Saskaņā ar civilhosting emuāra ierakstu, līderi ir nextcloud un owncloud, bet no mana viedokļā tie jebkurā gadījumā ir pārāk lieli un sarežģīti Smile

Bet liekas ir Seafiles, kas varētu man sainteresēt, un ļautu izmantot man pieejamos resursus daudz plašāk. Bet uz šo brīdi tā ir tikai doma, bet ir jau piemeklēta rokasgrāmata, kur tiek doti padomi, kā uzstādīt.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Es izvēlējos nextcloud. Izmantojot https://nextcloud.com/install/#install-clients man uz katra klienta ir sava sinhronizācijas programma. Šeit jāpiezīmē, ka sinhronizācija notiek arī ar androidu, kas ir manā  telefonā. Uz šo brīdi visplašāk tiek izmantota elektronisko izdevumu nodošana uz telefonu. Protams, ari dropbox tiek aizstāts pilnība.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)