eRepublik
#1
wikipedia.org Raksta:eRepublik ir eRepublik Labs izstrādāta un 2008. gada 21. oktobrī izdota bezmaksas daudzspēlētāju tiešsaistes, sociālā tīkla un stratēģijas pārlūkprogrammas spēle. Spēle notiek alternatīvā pasaulē, ko sauc par "Jauno pasauli" (angļu: the New World) un tās iedzīvotājus par "pilsoņiem" (angļu: citizens), kuri var iesaistīties vietējā vai pasaules politikā, nodarboties ar uzņēmējdarbību vai karot pret citām valstīm. To izstrādāja Aleksis Bonte un Džordžs Lemnaru. Neskaitot dibinātājus, eRepublik Labs ir vēl 30 darbinieki.

eRepublika ir tiešsaistes spēle, kas visa notiek serverī. Adrese ir: https://www.erepublik.com/en Visas interakcijas ar serveri notiek oficiālajās valodas, starp kurām nav latviešu, kaut arī ir oficiāla eLatvija, kurā spēlē arī latvieši, kas sazinās latviski. Pirmo reizi ieejot eRepublikā, jūs izveidojat kontu (vairāki konti no vienas IP adreses aizliegti), tad jūs izvēlēties, kur sākumā jūs apmetīsieties. Es apmetos Liepājā, kas ir atbrīvota no okupantiem. Uz šo brīdi tikai Kurzeme un Latgale ir Latvijas kontrolē. Un tad sākas tava spēle. Pirmā darbība ir treniņš (kaut gan nopirkt 2 līmeņa trenēšanas bāzi (par zeltu ko tev iedod uzsākot spēli) ir pat ļoti prātīgi. Otra darbība ir atrast vislabāk apmaksāto darbu nostrādāt dienu. Trešā darbība ir karošana. Es atradu cīņas grupu, nopirku ieročus un piedalījos kaujā. Šīs trīs darbības nu būs pēc iespējas jādara katras 24h, kas sākas pēc Latvijas laika 10.00

Nākamā pakāpe ir izvēlēties karjeru. Diemžēl uz šo brīdi vienīgā karjera iesākumā ir militārista, proti, ar visiem naudas līdzekļiem pēc iespējas kāpt pa militārās izaugsmes trepēm. Formāli ir vēl industriālista karjera un mediju mogula karjera, bet tad ir jāizvēlas citi uzstādījumi. Bet eLatvijai ir vajadzīgi aktīvi spēlētāji un dzimtenes patrioti, kas ir gatavi cīnīties par savu dzimteni. No otras puses, eLatvijā iedzīvotāju skaits ir traģiski zems un līdz ar to neveidojas nedz ievērojams patērētāju tirgus, nedz mediju patērētāju tirgus. Bet tas nebūt neliedz spēlēt šo spēli.

Un arī mūsdienu militāristi vairs nav dunduki. Viņiem ir jāuztaisa sauszemes karavīra ekxoskeletonu un dronu arsenālā. Papildus ļoti prātīga darbība ir mājas iegāde, kas jums sniegs iespēju papildus strādāt, t.i pelnīt naudu. Un ja jūs ieinteresējā ši spēlē, droši izmantojiet atsauci: https://www.erepublik.com/en/referrer/lvsnor
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Citāts: Plato yesterday

Dear Citizens,

Due to some unexpected issues, some parties were wrongly shown as candidates in the Congress Elections.
To give everyone a fair chance to "?" vote in full knowledge, the previously cast votes have been reset.

We apologize for any inconvenience this might have caused.


erepublikā ar iet jautri, nu vienīgais tur ir krietni skopāki uz zeltu un ļoti spiež cilvēkus to pirkt Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
https://www.erepublik.com/en/article/lat...ze-2773574

Citāts: Iepriekšējais uzstādījums par reālu karu reizi mēnesī diemžēl nav piepildījies, jo (1) mēs nespējam šajā brīdī ģenerēt tādus zelta ieņēmumus komūnas līmenī lai šādu ambīciju apmierinātu un tādēļ, jo (2) Code valstis konstanti ir nonestas no kartes – pat meklējot ir sarežģīti atrast kādu mērķi(pat ja izņem ķeksīti pie filtra “reālistisks”). Ir grūti spriest par to, kas notiks, bet visas indikācijas liecina, ka pēc Black Friday atlaidēm Code varētu mēģināt dot nopietnu prettriecienu un lietām vajadzētu palikt asākām un neprognozējamākām. No savas puses mēs diemžēl neko šajā sakarā nevaram ietekmēt, kā vien fermot zeltu, pirkt EB, un gatavoties, jo karš agrāk vai vēlāk būs – uzbruksim mēs vai uzbruks mums.

Citāts: Lai gan globāli lietas ir sasniegušas nelielu stagnācijas fāzi dēļ Code nespējas pretoties kaujas laukā, mēs esam spējuši un turpinam sakārtot infrastruktūru, lai spēlētāji varētu brīvi pielāgot savu spēles stilu, bet spēlētājiem vajag arī nākt pretī un aktivizēties. Nākošais solis būtu kaut kāda līmeņa koordinētības sasniegšana, bet saprotams, ka šis ir sarežģīts temats, kuru nāksies apspēlēt laika gaitā, jo ir saprotams ka ļoti daudziem ir citas RL prioritātes mainījušās. Šajā brīdī labākais ko mēs varam darīt ir gatavoties. Kaujas būs.

Cieņā,
AunsxOM

Nu tā kā mūs izmeta no edomination, es ieteiktu atgriezties erepublikā ar jauniem kontiem, jo ar laiku arī jūs kļūsiet gana stipri, lai iekarotu cieņu un atzīšanu. No otras puses, erepublikā notiek, kā es saucu eAuniņa atmoda - nu principā pēc bronzas hokejā, lietas sāka organizēt Auniņš (kas visticamāk ir ezoba simbols, par kādiem pārgudriem ciņu biedriem). Kā jau jūs atceraties, mans profils ir augšā. Es esmu auniņa partijā - https://www.erepublik.com/en/party/riita-puuces-5226/1 - " Partija jauno spēlētāju atbalstam un izaugsmei! Rīta pūcēnu galvenie principi: patriotisms un demokrātija. Partijas dibinātāji: casadeli, draivis, josefinx " Casadeli gan jau atceraties edmonination. Militarājā vienībā RTU esmu kopā kefirpuika un Murcianos.

Papildus iespēja ir arī mobilā telefona klients, kas pieejams androīdam: https://play.google.com/store/apps/detai...erpkmobile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)