eDomination
#1
Ļoti līdzīga spēle ir https://www.edominations.com/lv/index kur pa lielo viss ir tāpat kā erepublikā, tikai daudz agresīvāk Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#2
Es esmu iepazinies https://www.edominations.com/lv/index Tur pamata diena ir tāpat kā erepublikā - trenēties, strādāt, karot! Bet tā kā šī ir cita spēlē tad ir arī savas atšķirības. Pamata darbības notiek sadaļā Manas ēkas. Treniņš, Ability, Ražošana - ikdienai. Bet ir arī ipatnības, piemēram, par māju ļauj otro reizi strādāt, bet pirms tam ir jānosēž atpūsties Smile  Bet nu edomination ir tendēta uz jauniem spēlētājiem, proti, iesācējiem ir lielas dāvanas un bezmaksas dāvanas. Principā līdz 23 līmenim tu aizskrien pāris sesijās, bet tad tu reāli iesprūsti, jo domā ka tā būs vienmēr, bet vairs nav ... tev jāsāk piepulēties.

Pārējo nevaru izmēģināt, jo eLatvija ir "pussprāgusi" - gandrīz nav Latvijas lietotāju.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#3
Citāts:25 Oct 21 00:50
hobbitlv |  3530136
Es te tā parēķināju, ka būt pašpietiekamam šajā spēļukā pagaidām ir pagrūti, es pats saviem spēkiem varu saražot 100 Q1 pārtikas dienā (reizi 5 dienās varbūt pat 200 Big Grin), varu sevi apgādāt ar Q1 ieročiem un kādu nelielu skaitu mīnmetējiem, bet tas pa lielam arī viss. Respektīvi, ja labi onkuļi man nedāvina pārtiku un ieročus, tad karotājs es eventuāli būšu pašvaks. Man liekas, ka ar mājām ar būs pašvaki.


Sāksim ar būtisko, šie spēlē ir novesta uz pamata uzdevumu, pie katras iespējas piedalīties kaujā, kas nozīmē spaidīt nervozi cīnīties pogu. Izmantot ieročus ir papildus triecienpunkti un nav obligati. Wink Par to tu saņem zeltu ... un normālstāvokli tu vari sasniegt uz kādu 3 mēnesi.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#4
Par edomination, jo erebulik es nespēlēju...

Paturpinot pašpietiekamības tēmu. Šobrīd izskatās, ka lielākā problēma ir spēlētāju trūkums, jo saviem spēkiem, bez algotiem strādniekiem, Q5 pārtiku (un mājas) nesaražosi, kā rezultātā būs maz summārās enerģijas un, attiecīgi, dalība kaujās gaužām ierobežota (vispār iespēja izdarīt sitienus, nemaz nerunājot par to spēku).

Zelts gan krājas tīri ātri, es pat lāga vairs nezinu, kur viņu jēdzīgi tērēt Big Grin
Atbilde
#5
(2021-10-27 9:18)hobbit_lv Raksta: Paturpinot pašpietiekamības tēmu. Šobrīd izskatās, ka lielākā problēma ir spēlētāju trūkums, jo saviem spēkiem, bez algotiem strādniekiem, Q5 pārtiku (un mājas) nesaražosi, kā rezultātā būs maz summārās enerģijas un, attiecīgi, dalība kaujās gaužām ierobežota (vispār iespēja izdarīt sitienus, nemaz nerunājot par to spēku).

Es laikam esmu sapratis ekonomiku tā, ka tās rūpnīcas strādā pašas par sevi, ja vien ir menedžeris. Tās darbavietas ir vairāk dāvanas iesācējiem ar algu. Bet jā, jo liekāks pulks laužu, jo labāk ... Wink

(2021-10-27 9:18)hobbit_lv Raksta: Zelts gan krājas tīri ātri, es pat lāga vairs nezinu, kur viņu jēdzīgi tērēt Big Grin

Alibabas pasakas problēma Wink Otra lieta "edūmā" ir, ka visu nosaka pacietība.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#6
Citāts:Es laikam esmu sapratis ekonomiku tā, ka tās rūpnīcas strādā pašas par sevi, ja vien ir menedžeris.
LOL, un es to atklāju tikai tagad Big Grin Nu tad jau nav tik traki, tad pašpietiekamība tomēr sāk izskatīties jau mazliet augstākā līmenī.
Atbilde
#7
Citāts: ok so these are your priorities
Spend your gold on these things:

1. Training Ground to Q4
2.Buy all the field hospitals from the Shop (With all field hospitals and a house pack active you will have a 2 000 energy bar)
3. 5xQ1, 5xQ2 and 5xQ3 Food companies
The food that you produce you put a offer to sell for 20 currency(so no one will buy it) but you will not use it  either this way this way it get saved you will need this food for the Trader Event on 24 number each month the more food you trade the more Armed Combat points you will and Armed Combat gives you amazing rewards when you complete it

Ieteikums Smile
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#8
Citāts: Ja pilnīgi godīgi jāsaka, es tev ieteiktu apsvērt domu sākt jaunu profilu. Tu ļoti daudz karoji pirms sasniedzi 16k spēku, līdz ar to pazaudēji ievērojamu daudzumu zelta, kurš tagad noderētu. Uz TP medaļām vien dēļ tā tu pazaudēji kādus 400g, kas ir ļoti daudz pašā sākumā. Sākumā pats primārais ir pašpietiekamības nodrošināšana, lai tev nebūtu jāpērk nekas priekš ikdienas vajadzībām. Pirmais jāuzbliež pārtikas ražotnes priekš dienai nepieciešamās enerģijas, pēc tam sāc ar ieroču ražotņu celšanu(5xQ1 un 1xQ5 lai tankus vari sākt ražot). Kad tas ir izdarīts, tad tad nākamās lietas darāmo darbu sarakstā ir enerģijas centri, lai kopā ar HP tev ir 2000 enerģijas josla. Kad enerģijas josla ir 2000, tad var sākt Adrenaline Doses lietot. Resursu pirkšana par zeltu principā nekad nav ieteicama, ir tikai pāris izņēmuma gadījumi, kad tas ir racionāli. Ir daudz un dažādi knifi, kuri īstermiņā liekas fufelis, bet ilgtermiņā ir katastrofāli.

Redz vel viens padoms Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
#9
Jā, zelts ir vajadzīgs kā ēst, lai varētu ražotnes pacelt līdz Q5 līmenim. Ar šo (t.i. zelta izniekošanu) es arī droši vien daudz lažas nolaidu jau pašā sākumā.

No otras puses, tā ir tikai spēle, nav vērts iespringt Big Grin
Atbilde
#10
[Attēls: 2021-11-04-13-11-44-e-Dominations-Free-O...y-Game.png]
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)