Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Ukraina tuvākajā laikā nesaņems iznīcinātājus F-16

Armijas pārstāvis arī piebilda, ka lidotāji tuvākajā laikā sāks apmācības kursu valstīs, kas ietilpst tā dēvētajā aviācijas koalīcijā. Pirmā sešu Ukrainas pilotu grupa pabeigs šo apmācību līdz nākamā gada vasarai.
Ihnats informēja, ka viena no bruņoto spēku prioritātēm ir pretgaisa aizsardzības stiprināšana, un to pagaidām nāksies veikt citā veidā, tai skaitā ar papildu sistēmām "Patriot".
Krievija uzbrukumiem aizvien vairāk izmanto bezpilota lidaparātus, tāpēc arī Ukrainai ir jāpaplašina šādas tehnikas izmantošana.

https://www.lsm.lv/raksts/zinas/arzemes/...6.a520442/
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
Transfer of Gripen jets to Ukraine would need to be authorized by US — Zelensky’s office
"It is always a process, and we are actually in the middle of this process," Andrey Sibiga, a deputy head at the Ukrainian president's office, said

MOSCOW, August 20. /TASS/. The potential transfer of Sweden’s Gripen fighter jets to Ukraine would also need to be authorized by third countries, including the US, which supplied parts for the aircraft, Andrey Sibiga, a deputy head at the Ukrainian president's office, said in televised remarks.

https://tass.com/world/1662611
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
Citāts: "УФСБ России по Херсонской области задержан гражданин Украины 1961 года рождения, подозреваемый в диверсии в отношении транспортной инфраструктуры, направленной на подрыв обороноспособности Российской Федерации. Задержанный в феврале 2022 года, являясь одним из руководителей Одесской железной дороги, спланировал и организовал повреждение стрелочных переводов железнодорожной станции Херсон, сделав их непригодными для эксплуатации, что повлекло временное нарушение снабжения группировки российских войск, задействованной в проведении специальной военной операции", - говорится в сообщении.

To es Zigiti saprotu, tā ir aktīva pretošanās ienaidnieka iebrukuma gadījumā, un par to nav žēl  cietumā sēdēt. Smile  Es ceru, ka Zigītis arī tā rīkosies, ka Lukašenko tanki iebruks Latvijā Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
Citāts:В России 20:05, 23 августа 2023
В списке пассажиров разбившегося Embraer Legacy были имя и фамилия Евгения Пригожина
Москва. 23 августа. INTERFAX.RU - Начато расследование катастрофы самолета Embraer в Тверской области вечером в среду, сообщили "Интерфаксу" в Росавиации.
В списке пассажиров значатся имя и фамилия Евгения Пригожина, добавили в ведомстве.
О крушении самолета близ населенного пункта Куженкина ранее сообщило федеральное МЧС. Самолет летел из Москвы в Петербург. По предварительным данным МЧС, погибли десять человек.


Dievs mēģina apliecināt, ka neguļ Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
(2023-08-23 22:39)Zigfrids Raksta: To es Zigiti saprotu, tā ir aktīva pretošanās ienaidnieka iebrukuma gadījumā, un par to nav žēl  cietumā sēdēt. Smile  Es ceru, ka Zigītis arī tā rīkosies, ka Lukašenko tanki iebruks Latvijā

Ceri vien, tomēr tas tā nebūs. Par ko sēsties cietumā? Cīņā par kariņiem pie varas? Par ierēdniecības iespēju turpināšanos zagt? Par Stambulas konvenciju un praidu Rīgas ielās? Paldies, es personiski palaidīšu pa priekšu citus, kuriem tas viss ir svēts. Smile Smile Smile Un, ja mani vai dēlus ar varu kaut kur iesauks, pirmā iespēja, un es izsaucu pa rāciju Volgu ,man izskaidro, kā varu nonākt līdz pretējām pozīcijām, un es padodos. Riskēt ar veselību un dzīvību "valsts 404" dēļ? Nu, nē, tik muļķis es neesmu. Un arī dēliem to pašu iestāstīšu un iemācīšu.

Ar šo paziņojumu vajadzētu aizstāt Blaumaņa "Tālavas taurētāja" vārdus Big Grin Big Grin Big Grin, kā visticamāk arī bija vēsturiski - un vēsturiskais paziņojums bija - "ko tad es, es jau neko" Wink Un ne velti, meduza.io stāsta par "Stokholmas sindromu", kad ķīlnieks sak aizstāvēt teroristu. Smile  Tu esi apmulsis un nespried vairs racionāli, bet kā tevi spiež emocijas, un "kopā ar netīro ūdeni izgāz arī mazuli" Wink Tā sakot, vajag laiku ko veltīt sev Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
Un ne velti, meduza.io stāsta par "Stokholmas sindromu", kad ķīlnieks sak aizstāvēt teroristu. Smile Tu esi apmulsis un nespried vairs racionāli, bet kā tevi spiež emocijas, un "kopā ar netīro ūdeni izgāz arī mazuli" Wink Tā sakot, vajag laiku ko veltīt sev

Ja par sindromiem un teroristiem, tad, kā agrāk jau rakstīju, pēc covidafēras esmu pārstājis lietot vietējo mediju info (ar retiem izņēmumiem), līdz ar to par Ukrainu info smeļos no sevis izvēlētiem avotiem. Tā taču esot brīvas sabiedrības ābece, ka, ja medijs sākot darboties kāda šaurās interesēs un pārstāj sniegt OBJEKTĪVU info, tad tādu pārstājot lietot, naudas nav un bankrots klāt. Smile Vai ne šādi mums allaž pamatoja, kāpēc kapitālisma brīvā tirgus apstākļos izdzīvojot tikai bezkaislīgie un objektīvie ziņu sniedzēji? Darbojos precīzi pēc demokrātijas skolotāju sniegtajiem lekāliem - LV "medijus" - žurnālistikas mēslainē! Smile Šajā sakarā, runājot par to, kurs ir terorists ... nu, ļoti diskutabls ir šis jautājiens. Man ir info, ka tos ir jāmeklē kaut kur citur. Smile
Interesanti, ja atsakos ticēt tiem, kuri reiz 2 gadu garumā ir manipulējuši un melojuši, tad tas esot "nespried vairs racionāli"? Tad kas ir "racionāli"?
Otrkārt, par netīro ūdeni un mazuli ... Tas nav nekāds mazulis, tas ir monstrs, kurš regulāri cenšas ierobežot manu brīvību, aplaupa "legālos" veidos un citādi ņirgājas. Ne tikai mani vien.
Atbilde
(2023-08-24 16:09)Zigfrids Raksta: Interesanti, ja atsakos ticēt tiem, kuri reiz 2 gadu garumā ir manipulējuši un melojuši, tad tas esot "nespried vairs racionāli"? Tad kas ir "racionāli"?
Nu jā, un tu biji gudrais un prātīgais kas mierīgi apsēdās un izdomāji, ko labāk darīt un ko nē - vai ne? Un valsts Tevi biedēja, pārliecināja utt, bet tu paliki uzticīgs saviem spriedumiem? Arī demokrātiska valsts mēdz kļūdīties, tā mēdz notikt. Jā, sistēma uzvedās histēriski un muļķīgi, bet gala lēmējs vienalga paliki tu.

(2023-08-24 16:09)Zigfrids Raksta: Otrkārt, par netīro ūdeni un mazuli ... Tas nav nekāds mazulis, tas ir monstrs, kurš regulāri cenšas ierobežot manu brīvību, aplaupa "legālos" veidos un citādi ņirgājas. Ne tikai mani vien.
Nu racionāli ir salīdzināt pozitīvo ar negatīvo, mēs abi it kā dzīvojam ar vienu un to pašu "mazuli", bet tev sanāk vienpusēji "monstrozs mazulis", tā nemēdz būt! "Mazuļi" pēc definīcijas nemēdz būt "absolūti monstrozi", jo tad cilvēks "balso ar kājām" un liek savu "galvu mazāk monstroza mazuļa klēpī" vai lec no klints. Kas liedz man ticēt, un pārāk biezi, pat nopietni izskatīt tavus apgalvojumus.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
Katrai kļūdai ir sava cena. To definē tāds jēdziens, kuru sauc par "taisnīgumu". Skaista manipulācija "demokrātiska valsts mēdz kļūdīties". Kā teicis laikam Staļins: "Katrai kļūdai ir vārds un uzvārds," tikai uz "valsti 404" tas neattiecas ne vismazākajā mērā.
Par monstrozo mazuli runājot, Tavi rīcības varianti attiecas uz vāja rakstura ļautiņiem. Citiem ir vēl vismaz 3. variants - mēģināt "mazuli" audzināt. Vislabāk kā mazu kaķēnu ... ar purnu personiskajos mēslos, jo tā parasti pielec vislabāk. Jā, mēdz būt mazuļi, kuri nekādai audzināšanai nepakļaujas, bet tā nav ne mana, ne citu problēma. Tieši tāpat kā uzņēmējdarbībā ... ja konkrētā kantora piedāvātais produkts ir nekonkurētspējīgs ... maksātnespēja un likvidācija. Ja valsts nespēj piedāvāt neko labāku par iedzīvotāju aplaupīšanu, represijām, utt., tad ceļš - precīzi tas pats, man ir vienalga, ar kādu karogu un kādā valodā runā tie, kuri no manis plēš nodokļus, latviski, angliski, lietuviski vai igauniski. Es izdzīvošu jebkur, un vai vispār ir vērts šeit par kaut ko vēl iespringt? Jūs, latvieši, tikpat esat izvēlējušies izmiršanas ceļu. Kāda jēga mācīties kaut kādu valodu, kuras pēc gadiem 100 sen vairs nebūs un tērēt spēkus kaut kādas "valsts" nākotnes nodrošināšanai, ja šī valsts pašreizējā veidolā pēc tiem pašiem 100 gadiem būs pagātne? Vai kāds šeit cer uz to, ka melnīgsnējie jaunieši, kuri pagaidām izvadā Bolt un Wolt pa Rīgas ielām savas valodas, kultūras un tradīciju vietā izvēlēsies latvisko? Smile Smile NU, ceriet vien, ja tā gribas cerēt! Smile
Atbilde
Citāts:Mūsdienu Eiropa nevar būt pievilcīga “veselam cilvēkam”, paziņojis Krievijas Ārējās izlūkošanas dienesta direktors Sergejs Nariškins Maskavā rīkotā starptautiskās drošības konferencē.
LOL, bet Eiropa tik un tā ir pievilcīga Krievijas elitei, kura šobrīd ļoti pārdzīvo, ka uz Eiropu vairs tik easy aizbraukt nevar. Tā teikt, klausies manos vārdos, neskaties uz maniem darbiem Big Grin
Citāts:Kuleba arī pauda pārliecību, ka Ukrainas Bruņotie spēki atbrīvos visu Krievijas okupēto teritoriju neatkarīgi no tā, cik daudz laika tas prasīs. Viņš piebilda, ka tāda ir Ukrainas tautas vēlme.
Nu tīri pēc loģikas, referendums par šo jautājumu nav bijis un tautai neviens neko nav jautājis, bet ierakumos kā reiz mirst tieši "parastā tauta" un nevis Kuļebas, kuras var brīvi muldēt kas vien ienāk prātā.

Nē nu ok, protams, ikviena valsts līdz pēdējam izvairīsies labprātīgi un klaji atdot savu teritoriju, suverenitāti un visu ko tādu, tomēr kādā brīdī Ukrainas valsts un tauta var nonākt pie jautājuma, vai viņa ir gatava un spējīga turpināt tādu cenu, kāda tā sanāk, lai panāktu (vai lai tikai tuvotos) saviem uzstādītajiem mērķiem. Vpročem, tieši tas pats teorētiski attiecas arī uz Krieviju, vienīgi starpība ir tāda, ka Krievijai ir vairāk resursu, pirmkārt jau cilvēku, un spiediens turpināt karu līdz bezkompromisa uzvarai ir mazāks - principā, es domāju, ka Krievija ir daudz gatavāka pabeigt karu uz esošās frontes līnijas (pie nosacījuma, ka var legalizēt iekarojumus), nekā Ukraina...
Citāts:"Kamēr vien Ukrainas tauta atbalsta šo mērķi, tikmēr Ukrainas valdība virzīsies uz priekšu roku rokā ar savu tautu," solīja Kuleba.
Nu tas vēl ir jautājums, vai valdība virzās uz priekšu roku rokā ar tautu, vai tomēr tauta ir spiesta virzīties tur, kur to virza valdība? Big Grin
Citāts:Transfer of Gripen jets to Ukraine would need to be authorized by US
Ak dies, ja tā ir taisnība, tad sanāk, ka zviedri pat paši sava ražojuma lidmašīnas nevar eksportēt bez ASV ziņas...
Citāts:Dievs mēģina apliecināt, ka neguļ
Un dievs šajā gadījumā ir tas, kurš atdeva pavēli PGA apkalpei vai tas, kurš iesmugloja lidenē bombačku? Big Grin
Atbilde
(2023-08-24 19:05)Zigfrids Raksta: Par monstrozo mazuli runājot, Tavi rīcības varianti attiecas uz vāja rakstura ļautiņiem. Citiem ir vēl vismaz 3. variants - mēģināt "mazuli" audzināt. Vislabāk kā mazu kaķēnu ... ar purnu personiskajos mēslos, jo tā parasti pielec vislabāk. Jā, mēdz būt mazuļi, kuri nekādai audzināšanai nepakļaujas, bet tā nav ne mana, ne citu problēma.

Es ceru, ka tava sieva tevi pie bērnu audzināšanas īsti nelaida, bet tikai baidīja viņus ar to ka ja neklausīs pasauks tēti. Big Grin  Jo pedagoģiskas piegājiens ir reti amizants, un diez vai 21.gs atbilstošs. Un vienlaikus tas izskaidro, kāpēc tev ir dziļi naidīgas attiecības ar valsti, kāpēc tu novēli savai dzimtajai valodai iznīkšanu un tautai asimilāciju.  Tāpēc es Tev ar iesaku "pastaigāt gar jūru" un izdomāt attiecību modeli ar valsti kur noteicoša loma būtu Tev (un nevis sievai (valstij), tā sakot - varas dalīšana, kur, protams, ir iespēja "spiedīgas neapmierinātas vajadzības apmierināt informatīvā alko ... telegrāfā") .
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)