Krievijas federācijas - Ukrainas karš
#45
(2023-06-26 15:02)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Ja ar "pilsoņu karu" Krievijā domā, izmaiņās, tad viennozīmīgi,
Hmm, ar "pilsoņu karu" es domāju pilsoņu karu, es nedomāju, ka te ir baigi daudz telpas brīvai interpretācijai.

To gan nevajag, šādi koloniāli kari un iebrukumi nav nekas nebijis, kaut ar Eiropas daļā, pirms Dienvidslāvijas sašķelšanās valdīja salīdzinošs miers, ir jāatceras vecās prakses - parasti karu uzsāk valsts, kura tuvojas kādai ievērojamai krīzei un iekšējais spriegums mudina pariet uz atklātu karadarbību. Ar šādiem piemēriem diplomātijas vēsture ir pilna. Krievijas gadījumā mēs joprojām ceram un nevardarbīgu Putina "aiziešanu", gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Diemžēl Krievijas Federācija ir kodolvalsts, īsti nekāds "partizānu" pilsoņu karš Krievijai neder, un pat Ukrainai nē. Bet coup d'etat būtu gana pieņemams, it sevišķi, ja to pavada "Krievijas pavasaris" ielās. Ar streiku un demonstrāciju palīdzību gāzt Putina režīmu gan laikam nav nekādas cerības un virzības, jo t.s. "Krievijas tauta" reāli dzīvo pastāvīgā kara eiforijā, un tur līdz kādiem sapratīgiem lēmumiem ir ļoti maz cerības, un pazīmes uz šo brīdi nav redzamas. 


(2023-06-26 15:02)hobbit_lv Raksta: Rietumos Prigožins izraisīja eiforiju ...
nevajag krist par upuri Krievijas federācijas propagandai, kas kaut ko fantazē par kaut kādiem mistisko Rietumu kolektīvo antikrieviskumu. Viņi vienkārši nav gatavi nožējot savas valsts vardarbību, kas atnesis lielas ciešanas radnieciskai nācijai Ukrainā! Un kamēr viņiem būs šāda revanšistiska attieksme, karu izbeigt var tikai Putins vai cits vadonis ar uzurpātorisku lēmumu, beigt karot! Tas absolūti neattiecas  uz Tevi, kas ēd Rietumu maizi un neklepo, ja vien demoni arī Tevi nav atmodinājuši Krievijas impērijas revanšisma garu (ka gandrīz gadījās man, ka Lulu pica 20. vakara paziņoja, ka nevar līdz 22 uzcept man picu!)
p.s. par krievu dabu labi noder palasīt, ko Uļjanovs rakstīja Japānas - Krievijas kara laikā Wink

(2023-06-26 15:02)hobbit_lv Raksta:
Citāts:bet mēs gaidām Krievijas atbrīvošanu "labo krievu" no "Berlīnes kluba"
Vai tam klubam ir nepieciešamais atbalsts, resursi un instrumenti?
Nu labo krievu Berlīnes kluba pamata trūkums ir viņu liberālisms - viņi negrib maksāt par valsts kvalitātes uzlabošanu. Nauda viņiem ir, idejas viņiem ir, bet velme ieguldīt īsti nav, turklāt kolektīvā pasākumā, kur visi viņi ir savā būtība "hapugas" Wink Smieklīga aina, ja nebūtu traģiska!
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Forumotajs - 2023-06-26 18:32
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 6 Guest(s)