Krievijas federācijas - Ukrainas karš
#49
Citāts:Man ir bail, ja Putins šorīt pamostos ar neizbēgamu velmi beigt kara aktīvo fāzi, man ir ir lielas šaubas ka viņš varētu tā pieslēgties Ostankino un paziņot to saviem "krieviešiem", man ir bail ka ar šādu paziņojumu viņš drīzāk 3kāršotu coup d'etat noskaņojumus Krievijā.
Nu sāksim ar to, ka tas varētu notikt vien tad, ja Ukraina piekristu kā minimums pamieram, tad pasludināt "uzvaru karā" (kas vispār būtu atsevišķas tēmas vērts, proti, par to, ko vispār abas puses varētu pasludināt par "uzvaru" - long story short, gandrīz jebko). Nebūtu ne pirmā reize, ne pēdējā, kad kaut kāds WTF lēmums tiek pieņemts no zila gaisa un tauta tiek nostādīta fakta priekšā.

Vienīgais, ko tauta nepieņemtu, būtu jebkas, kas tiktu nodefinēts kā zaudējums vai kapitulācija. Viss pārējais ir pilnībā iespējams - jo īpaši, ja masu debilizācijas līdzekļi un "viedokļu līderi" tautu laicīgi un pamazām sāk vajadzīgajam lēmumam gatavot.
Citāts:Nu kā jau es iepriekš rakstīju, Putins būtu gatavs šo kara aktīvo fāzi izbeigt, ja spētu atrast iemeslu, ka no situācijas izietu ar sakarīgu skaidrojumu.
Jā, bet tam vajag, lai arī Ukraina no savas puses būtu gatava pārtraukt karu. Pagaidām mēs to nenovērojam, pat vērā ņemamus priekšnoteikumus ne.
Citāts:Un Prigožina dumpis ar varētu tam kalpot.
Domāju, ka ne, manuprāt Prigožina dumpis lietas sarežģīja un kārtis sajauca vēl vairāk. Tiesa, pagaidām tam nekādu turpinājumu mēs it kā neredzam.
Citāts:Un Putinam jau nav viena fronte, bet gan divas - Ukraina un "mājas".
Teiksim tā, Prigožinam bija cerības atvērt "mājas fronti", bet tas tomēr nenotika.
Citāts:Tas ir vecais labais jautājums ar ko iespējams aizstāt Putinu, vienalga kur - vēlēšanās, nāves gadījumā, coup d'etat gadījumā.
Nu tā kā Putins nav mūžīgs, tad viņu agrāk vai vēlāk NĀKSIES aizstāt. Un ja tur apkārt esošie nav pilnīgi idioti, gan jau ka plāns tādam gadījumam viņiem ir (vismaz viņam vajadzētu būt). Pretējā gadījumā, brīdī kad TAS notiks, var sākties smaga varas dalīšana un vēl viens pilsoņu kara mēģinājums. Kuru, atkārtošos, Ukrainā, Rietumos un pie mums daudzi ar nepacietību gaida.
Citāts:Taisnību sakot, priekš krieviem Pu ir labākais, kas vispār jebkad pārskatāmā retrospektīvā ir bijis.
Ja es būtu Krievijas krievs, es pat varbūt arī tam piekristu. Varbūt. Bet es neesmu Big Grin Un jebkurā gadījumā šis apgalvojums ir tāds pārāk kategorisks...

No vienas puses, protams, tāds iespaids var rasties, jo Putina nonākšana pie varas lielā mērā sakrita ar 90. gadu juku beigām. Putins bija pie varas, kad šķietami veiksmīgi tika atrisināts Čečenijas jautājums. Putins bija pie varas, kad Krievijā, līdzīgi kā pie mums, tomēr laika gaitā uzlabojās dzīves līmenis. Bet tomēr, paliek kā minimums 2 jautājumi:
1. Cik lielā mērā tas (jo īpaši pēdējais) bija tieši Putina nopelns, nevis likumsakarīgs vēstures/notikumu attīstības scenārijs?
2. Vai Putins/Krievija viņa vadībā vienmēr izvēlējās tos optimālākos risinājumus, vai labāk nevarēja, un vai ir pamats domāt, ka jebkurš cits līderis/politiķis/politiskais spēks būtu performējis sliktāk?

Es, piemēram, nevaru dot pamatotu JĀ vai NĒ atbildi uz nevienu no šiem jautājumiem, un tieši tāpēc arī man ir šaubas par minētā apgalvojuma kategorismu.
Citāts:Domāju, neviens viņu nenomainīs.
Es arī domāju, ka kamēr vien Putins ir dzīvs un cik necik rīcībspējīgs, viņu neviens nesteigsies nomainīt. Visdrīzāk.

Bet - viņš nav nemirstīgs un nedzīvos mūžīgi. Līdz ar to agrāk vai vēlāk, bet jaunu seju mēs redzēsim neizbēgami.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - hobbit_lv - 2023-06-28 12:48
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)