Krievijas federācijas - Ukrainas karš
#51
(2023-06-28 12:48)hobbit_lv Raksta:
Citāts:Man ir bail, ja Putins šorīt pamostos ar neizbēgamu velmi beigt kara aktīvo fāzi, man ir ir lielas šaubas ka viņš varētu tā pieslēgties Ostankino un paziņot to saviem "krieviešiem", man ir bail ka ar šādu paziņojumu viņš drīzāk 3kāršotu coup d'etat noskaņojumus Krievijā.
Nu sāksim ar to, ka tas varētu notikt vien tad, ja Ukraina piekristu kā minimums pamieram, tad pasludināt "uzvaru karā" (kas vispār būtu atsevišķas tēmas vērts, proti, par to, ko vispār abas puses varētu pasludināt par "uzvaru" - long story short, gandrīz jebko). Nebūtu ne pirmā reize, ne pēdējā, kad kaut kāds WTF lēmums tiek pieņemts no zila gaisa un tauta tiek nostādīta fakta priekšā.

Vienīgais, ko tauta nepieņemtu, būtu jebkas, kas tiktu nodefinēts kā zaudējums vai kapitulācija. Viss pārējais ir pilnībā iespējams - jo īpaši, ja masu debilizācijas līdzekļi un "viedokļu līderi" tautu laicīgi un pamazām sāk vajadzīgajam lēmumam gatavot.
Citāts:Nu kā jau es iepriekš rakstīju, Putins būtu gatavs šo kara aktīvo fāzi izbeigt, ja spētu atrast iemeslu, ka no situācijas izietu ar sakarīgu skaidrojumu.
Jā, bet tam vajag, lai arī Ukraina no savas puses būtu gatava pārtraukt karu. Pagaidām mēs to nenovērojam, pat vērā ņemamus priekšnoteikumus ne.
Nu vismaz es neesmu sastapies ar kaut daudz maz sakarīgu KF Ārlietu ministrijas piedāvājumu, un es to skaidrojumu ar aizsardzības ministrijas iebildumiem. Ukraina šādās sarunās ir mazākuma spēlētājs, jo karš notiek Ukrainas teritorijā.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Forumotajs - 2023-07-01 17:59
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)