Krievijas federācijas - Ukrainas karš
#56
Es esmu gana pārliecināts, ka šis video absolūti nedemonstrē realitāti. Tas cilvēks vienkārši nezin, kas ir Ukrainas karavīrs, kurš lamājas krieviski - droši vien līdzīgi ka tu Zigīti. Wink Tā ir "vecā labā" padomju karavīru skola, kur par dzimteni jānoliek galva. No otras puses, es patiesi nezinu cilvēkus, kas skaidrā prātā izvēloties starp Ukrainu un Putina Krieviju (kas ir konfliktā ar visu progresīvo pasauli) izvēlētos Krieviju. Un šāds Ukrainas "Zigitis" zin, ka viņam ir jāaizsargā sava ģimene Ukrainā, savi radi un tiesības uz brīvu dzīvi (trūcīgu, bet brīvu) Ukrainā.
Par to sašauto tanku uzbrukumu. Tanku virzību konstatēja kājnieki, izsauca krievu helikopterus KA, kas viņus noklapēja. Tā klasikā 2 pasaules Kurskas kauja, kur Vāciešu tankus sasita, dēļ krievu lidmašīnām. Un to zin gan krievi, gan ukraiņi - tāpēc ar Ukraiņi grib F-16 un tāpēc krievi no viņiem baidās. Tas karš nav nekāda Afganistāna, tur ir divi līdzvērtīgi karaspēki, tik nu viens līdz karam "balējās un staigāja lāpu gājienos", ar domu ka Vladimirs neuzbruks.
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Forumotajs - 2023-07-02 23:49
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 7 Guest(s)