Krievijas federācijas - Ukrainas karš
#91
Citāts:Ukrainas un rietumvalstu līderi tolaik norādīja: Putina lēmums izsludināt mobilizāciju liecina, ka "speciālā militārā operācija" Ukrainā ir cietusi neveiksmi.
Captain Obvious Big Grin
Citāts:Lai gan Maskava pastāvīgi noliedz, ka plānotu vēl vienu mobilizāciju, eksperti paredz, ka, ņemot vērā Krievijas karaspēka problēmas frontē, gaidāms vēl viens iesaukuma vilnis.
Visdrīzāk, ka tā arī būs. Nu ok, varbūt arī nebūs, bet par nākošo mobilizācijas vilni Krievijā katrā ziņā nevajadzētu brīnīties, jo īpaši, ja karš ieilgs, ko viņš visdrīzāk arī darīs.
Citāts:Krievi brīvdienās ieņēmuši 60 kvadrātkilometrus.
Man šī metru un kilometru skaitīšana liekas pilnīgi bezjēdzīga, ij no vienas, ij no otras puses. Nozīme ir/būs vien lielo pilsētu ieņemšanai/atbrīvošanai (vajadzīgo pasvītrot Big Grin) un, pats galvenais, tam, ar ko visa šī jezga beigsies.
Citāts:Ja tā turpināsies, jāsāk domāt, ka ukraiņu fronte sāk brukt.
Nu pag, no vienas puses, "ukraiņu fronte brūk" jau mēnešiem ilgi un tā arī vēl nav sabrukusi. No otras puses, citi turpina fantazēt par pastaigām Krimā un 1991. gada robežām Big Grin Varu tikai visiem ieteikt atdzesēt galvu un citus orgānus, un apbruņoties ar pacietību.
Citāts:Jau no pagājušā gada krievi sludina, ka agri vai vēlu, kad Ukraina nespēs vairs pretoties, sāksies tās sadale, kuras rezultātā kā valsts tā labākajā gadījumā samazināsies teritorijas ziņā trīskārt
Es gan domāju, ka Ukraina savu teritoriju var zaudēt tik vien, cik tai to ir nokodusi Krievija. Tam, ka savu kumosu gribēs arī Polija vai Ungārija, vai es īsti neticu. Pareizāk sakot, ok, es pieņemu, ka šāda tāda nostaļģija pēc "iskonno savējām" teritorijām eksistē arī tur, tomēr es nedomāju, ka tā izvērtīs OFICIĀLĀ teritoriju sagrābšanā un pievienošanā. Cita lieta, ka es neizslēgtu to, ka poļi ievestu savu armiju Rietumukrainā (ar Kijevas piekrišanu, protams!), lai pasargātu to no krišanas Krievijas (vai Vāgnera) kontrolē. Bet tā joprojām skaitītos Kijevas kontrolēta teritorija, vismaz uz papīra.
Citāts:Prigožina uzdevums varētu būt noturēt poļu "mirotvorcus" pieklājības rāmjos saistībā ar pavērušos iespēju pagrābt vairāk, nekā pienākas.
Ja ticēt tam, ka kopā ar Prigožinu uz Baltkrieviju aizdevās ap 5000 muzikantu (bez smagā bruņojuma? Ar?), tad tas ir stipri par maz, lai kaut ko neļautu poļu armijai. Polijā iedzīvotāju, šķiet, ir vēl vairāk nekā Ukrainā pat bija, un Polijas armija nav novājināta kaujās. Tā karot ar to būtu vēl viena "Ukrainas kampaņa", un man pagaidām neizskatās, ka krievi baigi ilgotos šo pasākumu "povtoritj"... No sērijas - Можем повторить! Или нет? Big Grin
Citāts:zicpriekšsēdētājam Ze noorganizēt nelaimes gadījumu ar letālām sekām
Nu tad jau drīzāk uzspridzinās un pateiks, ka Krievijas raķete. Vai gluži vienkārši nopludinās kādu kompromatu, kas pārvilks tādu treknu svītru Zeļenska politiskajai karjerai, ka viņam varbūt atliks vien pašam nošauties. Respektīvi, Zeļenskim ir vai nu jāaiziet kā varonim, vai papriekšu klaji jākrīt nežēlastībā visas publikas acu priekšā. Variants ar kokaīnu (kas vēl ir jautājums, vai viņš tiešām šņauc, vai tā tomēr ir tikai krievu un heiteru propaganda) kā reiz te vismazāk iederās. Krišanai nežēlastībā ir jānotiek pamazām, tauta tam ir jāsagatavo pamazām, lai nesanāk pārlieku liela kognitīvā disonanse.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - hobbit_lv - 2023-07-26 3:29
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 5 Guest(s)