Krievijas federācijas - Ukrainas karš
(2023-08-23 22:39)Zigfrids Raksta: To es Zigiti saprotu, tā ir aktīva pretošanās ienaidnieka iebrukuma gadījumā, un par to nav žēl  cietumā sēdēt. Smile  Es ceru, ka Zigītis arī tā rīkosies, ka Lukašenko tanki iebruks Latvijā

Ceri vien, tomēr tas tā nebūs. Par ko sēsties cietumā? Cīņā par kariņiem pie varas? Par ierēdniecības iespēju turpināšanos zagt? Par Stambulas konvenciju un praidu Rīgas ielās? Paldies, es personiski palaidīšu pa priekšu citus, kuriem tas viss ir svēts. Smile Smile Smile Un, ja mani vai dēlus ar varu kaut kur iesauks, pirmā iespēja, un es izsaucu pa rāciju Volgu ,man izskaidro, kā varu nonākt līdz pretējām pozīcijām, un es padodos. Riskēt ar veselību un dzīvību "valsts 404" dēļ? Nu, nē, tik muļķis es neesmu. Un arī dēliem to pašu iestāstīšu un iemācīšu.

Ar šo paziņojumu vajadzētu aizstāt Blaumaņa "Tālavas taurētāja" vārdus Big Grin Big Grin Big Grin, kā visticamāk arī bija vēsturiski - un vēsturiskais paziņojums bija - "ko tad es, es jau neko" Wink Un ne velti, meduza.io stāsta par "Stokholmas sindromu", kad ķīlnieks sak aizstāvēt teroristu. Smile  Tu esi apmulsis un nespried vairs racionāli, bet kā tevi spiež emocijas, un "kopā ar netīro ūdeni izgāz arī mazuli" Wink Tā sakot, vajag laiku ko veltīt sev Wink
"Kā cilvēks, kam trūkst pašcieņas, nav dīdzējs, bet nīcējs, tā arī tauta, kurai nav pašapziņas." K.Mīlenbahs
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Forumotajs - 2023-08-24 15:02
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)