Krievijas federācijas - Ukrainas karš
Un ne velti, meduza.io stāsta par "Stokholmas sindromu", kad ķīlnieks sak aizstāvēt teroristu. Smile Tu esi apmulsis un nespried vairs racionāli, bet kā tevi spiež emocijas, un "kopā ar netīro ūdeni izgāz arī mazuli" Wink Tā sakot, vajag laiku ko veltīt sev

Ja par sindromiem un teroristiem, tad, kā agrāk jau rakstīju, pēc covidafēras esmu pārstājis lietot vietējo mediju info (ar retiem izņēmumiem), līdz ar to par Ukrainu info smeļos no sevis izvēlētiem avotiem. Tā taču esot brīvas sabiedrības ābece, ka, ja medijs sākot darboties kāda šaurās interesēs un pārstāj sniegt OBJEKTĪVU info, tad tādu pārstājot lietot, naudas nav un bankrots klāt. Smile Vai ne šādi mums allaž pamatoja, kāpēc kapitālisma brīvā tirgus apstākļos izdzīvojot tikai bezkaislīgie un objektīvie ziņu sniedzēji? Darbojos precīzi pēc demokrātijas skolotāju sniegtajiem lekāliem - LV "medijus" - žurnālistikas mēslainē! Smile Šajā sakarā, runājot par to, kurs ir terorists ... nu, ļoti diskutabls ir šis jautājiens. Man ir info, ka tos ir jāmeklē kaut kur citur. Smile
Interesanti, ja atsakos ticēt tiem, kuri reiz 2 gadu garumā ir manipulējuši un melojuši, tad tas esot "nespried vairs racionāli"? Tad kas ir "racionāli"?
Otrkārt, par netīro ūdeni un mazuli ... Tas nav nekāds mazulis, tas ir monstrs, kurš regulāri cenšas ierobežot manu brīvību, aplaupa "legālos" veidos un citādi ņirgājas. Ne tikai mani vien.
Atbilde
« Vecāks | Jaunāks »


Ziņas šai virtenē
RE: Krievijas federācijas - Ukrainas karš - Zigfrids - 2023-08-24 16:09
RE: Sveiki - Zigfrids - 2023-05-28 16:57

Pārlēkt uz:


Users browsing this thread: 11 Guest(s)